Безпосередній вибір продукції: Бензорізи

TS 500i

Інноваційний бензоріз потужністю 3,9 кВт з системою електронного вприскування

Загальні відомості

Новий бензоріз з інноваційною і эксклюзивною системою електронного вприскування від STIHL, що забезпечує відмінну якість роботи, меншу витрату палива і значно нижчий рівень вібрації. Оснащений новою системою управління двигуном. Ця система гарантує легкий запуск без збоїв. Система електронного регулювання подачі води входить в комплект поставки. Для роботи в ручному режимі або з використанням напрямного візка FW 20.

33 449 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Бензоріз STIHL TS 500i

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Робочий об'єм 72,2 cм³
Потужність 3,9/5,3 кВт/к.с.
Вага 1) 10,2 кг
Об'єм паливного бака 0,72 л
Діаметр відрізного диску 350 мм
Максимальна кількість обертів 9.300 об/хв
Максимальна глибина різання 125 мм
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 2,4/2 м/с²
Рівень звукового тиску 3) 98 дБ(А)
Рівень потужності звуку 3) 112 дБ(А)

1) без паливно-мастильної суміші, без диску
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Бензоріз STIHL TS 500i

Серійне оснащення

 • Електронний контроль подачі води STIHL Zoom
  Електронний контроль подачі води STIHL

  Електронний контроль подачі води забезпечує точність дозування при подачі води – за допомогою всього трьох кнопок. Після запуску бензорізу система легко вмикається натисканням на кнопку. Кнопки «+/-» дозволяють точно регулювати кількість води у відповідності з індивідуальними вимогами. Електронний контроль подачі води робить обрізку в «мокрому» режимі більш комфортною, ефективною і більше безпечнішою.

 • Напівавтоматичне натягування ременя Zoom
  Напівавтоматичне натягування ременя

  Після відкручування зажимних гвинтів натяжіння клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зношенні.

 • Система електронного вприскування STIHL (i) Zoom
  Система електронного вприскування STIHL (i)

  Система електронного вприскування забезпечує відмінну роботу механізму і дозволяє скоротити витрати палива, у порівнянні з іншими пристроями без подібної системи.

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно тяговій силі, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

 • Антивібраційна система STIHL Zoom
  Антивібраційна система STIHL

  Буферні елементи попереджають передачу вібрації двигуна на руки. Це економить сили під час ручної обрізки.

 • Двигун 2-MIX STIHL Zoom
  Двигун 2-MIX STIHL

  При продувці циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згорання і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при під час продувки камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину та навколишнє середовище.

 • Декомпресійний клапан Zoom
  Декомпресійний клапан

  Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стисненої суміші з циліндра. У результаті цього необхідне для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

 • Довговічний повітряний фільтр Zoom
  Довговічний повітряний фільтр

  Довговічний повітряний фільтр з попереднім очищенням типу "циклон" вже на першому етапі фільтрує до 80% часток пилу, що міститься в повітрі, яке всмоктується. На відміну від традиційних систем пил не збирається у пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чистка пористого фільтру не потрібна.

 • Ергономічна форма рукоятки Zoom
  Ергономічна форма рукоятки

  Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи в будь-якому положенні.

 • Ручний паливний насос (випускний клапан) Zoom
  Ручний паливний насос (випускний клапан)

  За допомогою ручного паливного насосу можна вручну, підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

 • Магнієвий захист Zoom
  Магнієвий захист

  Захист для відрізних дисків STIHL із магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення захисту і система подачі води в новому ергономічному виконанні. (ілюстрація-приклад)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon uk 07.07.2022