Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотокоси

FSA 135

Акумуляторна мотокоса FSA 135: ефективна та тиха з ручкою для косіння великих газонів, без акумулятора та без зарядного пристрою

Загальні відомості

Завдяки потужному ЕС-двигуну та широкому асортименту ріжучих інструментів STIHL, які можна використовувати з цим кущорізом, кущоріз FSA 135 пропонує ідеальні умови для догляду за газоном і косіння трави та підліску. Ви можете регулювати швидкість за допомогою ергономічної робочої ручки коси. Щоб працювати максимально ефективно, у вас є можливість встановити три рівні швидкості, на яких ви працюєте, для оптимального використання акумулятора. Режим енергозбереження відображається світлодіодом.

Повітряний фільтр з металевою сіткою забезпечує тривалий термін служби, оскільки двигун оптимально охолоджується. Крім того, цей повітряний фільтр легко чистити. Завдяки низькому рівню шуму ви також можете працювати в чутливих до шуму зонах.

Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL AP розроблені для професійних користувачів і для щоденного використання навіть за несприятливих погодних умов. Тому вони випробували захист від бризок води. Ефективність доведена вимогливими внутрішніми випробуваннями. Випробування бризками води базується, серед іншого, на стандарті IPX4.

"Велосипедна" рукоятка для ефективного косіння кущорізом

Якщо ви є професіоналом у садівництві та обслуговуванні ландшафту або хочете проводити озеленення у чутливих до шуму зонах як муніципальна компанія, акумуляторна мотокоса FSA 135 — це правильний вибір. Завдяки ергономічній ручці ви можете зручно та ефективно косити великі газони.

18 539 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Час роботи з акумулятором AP 300 1) до 70 хв.
Час роботи з акумулятором AP 100 1) до 25 хв
Номінальна напруга живлення 36 В
Вага 2) 4,9 кг
Рівень потужності звуку 3) 92 дБ(А)
Рівень звукового тиску 3) 80 дБ(А)
Загальна довжина 4) 188 см
Діаметр скошування 420 мм
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 2,1/1,8 м/с²
Акумуляторна технологія Lithium-Ionen AP-System

1) Наведений час роботи є орієнтовним, може варіюватись залежно від умов експлуатації.
2) Без акумулятора, косильної гарнітури та захисту
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
4) Без косильної гарнітури

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Серійне оснащення

  • EC-двигун Zoom
    EC-двигун

    Двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55 % більше потужності, а з іншого - захищає його від зношування, завдяки чому ресурс служби акумулятора збільшується до 70 %. Він вражає також своєю низькою вагою, компактними розмірами і надзвичайною зносостійкістю.

  • Ергономічна U-подібна рукоятка Zoom
    Ергономічна U-подібна рукоятка

    Під час косіння дворучна рукоятка робить Ваші рухи анатомічно природнішими та є завжди найкращім вибором, якщо йдеться про великі об'єми скошування. Додатково можливо укомплектувати універсальним ременем ADVANCE або ременем для лісового господарства ADVANCE та відповідною косильною гарнітурою, процес косіння стане більш приємним.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon uk 31.01.2022