Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні подовжені мотоножиці

HLA 86, мотоножиці без акумулятора та зарядного пристрою

HLA 86 акумуляторні подовжені мотоножиці з телескопічною штангою

Загальні відомості

Загальною довжиною до 330 см STIHL & nbsp; HLA & nbsp; 86 - це акумуляторні мотоножиці для живоплоту, які ідеально підходять для догляду за високими живоплотами, низькорослими кущами та рослинами. Садівники та ландшафтні дизайнери, муніципалітети та доглядачі особливо вражені високим рівнем ергономіки завдяки квадратному телескопічному валу зі зменшеною вагою . Ви можете збільшити свій діапазон загалом на 70 см за допомогою тримера для живоплоту без інструментів. Ножі, заточені з обох сторін, забезпечують чистий зріз. Вони управляються двигуном EC & # 8209; різак можна скласти паралельно валу для зручного транспортування. Загалом, ви можете відрегулювати ріжучу планку на 115 ° (від -45 ° до + 70 °). Ручка керування оснащена блокувальним важелем, що самовстановлюється, і може використовуватися правшами та лівшами . Щоб Ви могли ефективно працювати в будь -який час, ручка оснащена захистом від ковзання.

Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL & nbsp; AP & # 8209; для професійних користувачів та для повсякденного використання Призначений для використання навіть за несприятливих погодних умов. Тому вони мають перевірений захист від бризок. Ефективність доводиться вимаганням внутрішніх тестів. Випробування бризки води базується, серед іншого, на стандарті IPX4 .

16 249 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

HLA 86

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Загальна довжина 330 см
Вага 1) 4,8 кг
Довжина ножа 50 см
Номінальна напруга 36 В
Рівень звукового тиску 2) 80 дБ(A)
Рівень потужності звуку 2) 91 дБ(A)
Vibrationswert rechts 3) 1,6 m/s²
Відстань між ріжучими зубцями 33 мм
Час роботи з акумулятором AP 300 4) до 180 хв.
Час роботи з акумулятором AR 3000 5) bis 800 хв.

1) Без акумулятора і зарядного пристрою
2) K-коефіцієнт згідно директиви 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
3) K-Wert nach RL 2006/42/EG = 2 m/s²
4) Час роботи залежить від умов експлуатації
5) Час роботи є приблизним і може змінюватись залежно від умов експлуатації

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

HLA 86

Серійне оснащення

 • Чудовий баланс агрегату Zoom
  Чудовий баланс агрегату

  Центр тяжкості акумулятора знаходиться на осі штока, що дає більш низький перекидаючий момент конструкції агрегату, таким чином ви працюєте без втоми.

 • Рукоятка управління Zoom
  Рукоятка управління

  Інтуїтивно зрозуміле управління агрегатом завдяки самоустановлювальним фіксаторам в поєднанні з ергономічним важелем. Процес запуску та управління агрегатом стає простим і комфортним як для правшів, так і для лівшів.

 • Ножі з двостороннім заточуванням Zoom
  Ножі з двостороннім заточуванням

  Завдяки двосторонному заточуванню ножів, мотоножиці ідеально виконують як горизонтальні, так і вертикальні різи. Спеціальна геометрія ножів STIHL гарантує якісний зріз навіть в кутах насаджень

 • Система швидкого регулювання кута нахилу ножа Zoom
  Система швидкого регулювання кута нахилу ножа

  Можливість регулювання на 115 ° (-45 ° до + 70 °) дозволяє скласти ріжучий механізм паралельно штоку, що робить мотоножиці дуже зручними при зберіганні і транспортуванні.

 • Поворотна притискна муфта Zoom
  Поворотна притискна муфта

  Довжину штока можна легко збільшити від 260 см до 330 см без додаткових інструментів шляхом повороту притискної муфти

 • EC-двигун STIHL Zoom
  EC-двигун STIHL

  Безщітковий електродвигун STIHL (EC) ефективний і не потребує технічного обслуговування. Він гарантовано збільшує тривалість роботи пристрою в режимі експлуатації і ресурс його роботи в цілому. Нове електронне обладнання STIHL (ЕС) розпізнає рівень навантаження, наприклад, під час підстригання товстих гілок, і відповідно з цим регулює роботу двигуна ще до того, як почне падати кількість обертів. Таким чином, число ходів під час різки залишається незмінним, а продуктивність різу -максимальною. (див. зображення)

 • Захист ножа Zoom
  Захист ножа

  Для захисту ножів та безпечного транспортування садові акумуляторні ножиці оснащено захисними чохлами.

 • Захист направляючої Zoom
  Захист направляючої

  Захист направляючої пропонується в якості додаткового обладнання. Суттєво полегшує обрізку гілок у поверхні землі або вздовж стін і, крім того, захищає ніж від пошкоджень.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / sr / uk 14.02.2023