Безпосередній вибір продукції: Роботи-газонокосарки iMOW®

RMI 422 P

Компактний робот-косарка Stihl iMOW® для газонів до 1500 кв.м

Загальні відомості

Робот-косарка RMI 422 P STIHL iMOW® рекомендований для використання на середніх за площею газонах до 1500 м². Збільшена ємність літій-іонного акумулятора забезпечує тривалу роботу без перерв на підзарядку. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону, підживлюючи його. Тож вам більше не потрібно збирати скошену траву та витрачати час на її утилізацію. Ніж для мульчування автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки, що забезпечує рівномірне зношування. Завдяки датчику нахилу Slope Speed під час роботи на ділянках із підйомами до 40% iMOW® автоматично адаптує швидкість руху. Корпус оснащений вбудованими датчиками, які сигналізують про перешкоди і допомагають роботу шукати новий шлях. Всі налаштування здійснюються за допомогою дисплея. Робот-косарка RMI 422 P одночасно косить, подрібнює траву та підживлює газон як мульчувальна косарка. Базова станція робота-косарки RMI 422 P входить у комплект поставки. Для інсталяції робота-косарки RMI 422 P знадобиться монтажний комплект. Роботизовані газонокосарки STIHL iMOW® відповідають всім стандартам безпеки. Тим не менш, газонокосарка iMOW® не є іграшкою. Протягом активного часу роботи газонокосарки iMOW®, діти та тварини повинні залишатися поза робочою зоною. Додаткову інформацію можна знайти в інструкціях щодо використання.

49 999 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Тривалість косіння /на тиждень 25 год
Робоча частота обертання ножа 4.450 об/хв
Висота скошування 20-60 мм
Номінальна потужність 60 Вт
Тип акумулятора Li-Ionen
Вага 10 кг
Максимальний нахил 40 %
Ширина скошування 20 см
Площа газону 1.500 м²

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Серійне оснащення

 • Комплектація Zoom
  Комплектація

  У комплект поставки газонокосарки STIHL iMOW® входять: робот-косарка, базова зарядна станція, чотири кілочки для фіксації станції та лінійка для вимірювання правильних відстаней під час прокладання обмежувального дрота. Для установки робота-косарки Stihl iMOW® додатково знадобиться монтажний комплект: обмежувальний дріт, з'єднувачі дроту та фіксатори. Його кількість вираховується фахівцями згідно розмірів газону.

 • Адаптація швидкості на схилах Zoom
  Адаптація швидкості на схилах

  Завдяки датчику нахилу робот-газонокосарка iMow автоматично регулює швидкість на схилах, пристосовуючись до наявних умов.

 • Керуйте газонокосаркою -роботом iMOW® Zoom
  Керуйте газонокосаркою -роботом iMOW®

  Роботизовані газонокосарки STIHL iMOW® мають привід, за допомогою якого вони косять навіть на гористій місцевості. RMI 422 може впоратися з нахилами до 35%, інші автоматичні газонокосарки серії RMI 4 можуть впоратися з площами з нахилом до 40%.

 • Додатковий захист Zoom
  Додатковий захист

  Додаткові датчики захищають STIHL iMow від атмосферних впливів і перешкод. Якщо газонокосарка-робот iMow стикається з перешкодою під час роботи, датчики, вбудовані в рухливий ковпак, виявляють контакт з об'єктом на газоні і ініціюють зміну напрямку.

 • Яскравий LCD-дисплей Zoom
  Яскравий LCD-дисплей

  Панель управління з вбудованим яскравим дисплеєм використовується на всіх роботизованих газонокосарках STIHL iMow для простого налаштування і швидкого відображення інформації про пристрій. Завдяки висококонтрастному зображенню можна використовувати на сонці. Консоль вбудована в корпус автоматичної газонокосарки.

 • Мульчувальний ніж Zoom
  Мульчувальний ніж

  Міцний ніж для мульчування із загостреним з обох боків лезом автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки ножа. Завдяки цьому він зношується рівномірно й тривалий час залишається гострим. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону. Завдяки мульчуванню газон отримує потрібний йому поживний матеріал, а ви - економію часу та грошей. Адже більше не потрібно витрачатись на добрива та шукати місце для зберігання скошеної трави.

 • Всебічний захист Zoom
  Всебічний захист

  Роботизована газонокосарка STIHL iMOW® оснащена різними датчиками. Як тільки хтось спробує забрати його під час косіння, він зупиниться. Автоматичну газонокосарку також можна захистити PIN -кодом. Якщо він налаштований таким чином, щоб ним можна було керувати лише шляхом введення PIN -коду, він захищений від несанкціонованого використання.

 • Базова зарядна станція Zoom
  Базова зарядна станція

  Базова зарядна станція входить у комплект всіх роботів-косарок Stihl iMOW®. Це «домівка» робота iMOW®. Вона встановлюється в захищеному від людей та прямих сонячних променів місці. Сюди косарка iMOW® повертається для заряджання, очікування наступного косіння або для того, щоб перечекати на дощ. Орієнтиром для пересування по газону для робота iMOW® є сигнал, що випромінюється обмежувальним дротом по периметру газону. Цей сигнал передається через базову станцію. Якщо йде дощ або розрядився акумулятор, робот-косарка iMOW® отримує сигнал та самостійно повертається на станцію. Завдяки своїй інтелектуальній системі зарядки, робот-косарка iMOW® самостійно вирішує, чи потрібне експрес-заряджання через змін уплану косіння, чи можна працювати у звичному режимі. Базова станція може розміщуватись як у межах газону, так і за його периметром.

 • Динамічний план косіння Zoom
  Динамічний план косіння

  За допомогою інтерактивного плану скошування для кожного дня задаються тимчасові інтервали, в які робот-газонокосарка iMow може працювати. В рамках цього активного часу робот самостійно визначає, коли йому найкраще косити газон.

 • Колеса з тяговим профілем Zoom
  Колеса з тяговим профілем

  Колеса з плавним ходом з тяговим профілем забезпечують, щоб роботизована газонокосарка STIHL iMOW® рухалася ще більш точно - особливо на схилах до 40% і густою травою. Профільні колеса автоматичної газонокосарки самоочищаються.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.