Безпосередній вибір продукції: Електричні повітродувні пристрої
Електричні повітродувні пристрої

Електричні повітродувки

Потужність і відмінний результат

Листя, скошена трава та бур'ян – за допомогою електричної повітродувки Ви зможете швидко прибрати доріжки, клумби та подвір'я. Повітродувні пристрої STIHL зручні й прості в експлуатації. Вони мають вражаючу видувну силу з потужним струменем повітря. Електричні повітродувки STIHL працюють тихо, але дуже ефективно.

Порівняти Модель Потужність ­кВт Сила повітряного потоку ­Н Вага ­кг Ціна
Електричний повітродувний пристрій STIHL BGE 71 1,1 9 1) 3 2) 2 679 грн*
Електричний повітродувний пристрій STIHL BGE 81 1,4 12 1) 3,3 2) 3 819 грн*
1) Комбінація швидкості та об'єму повітря згідно ANSI/OPEI B175.2 2) без кабелю

Повітродувка електрична STIHL: комфортне прибирання біля будинку та в саду

Підтримувати охайний вигляд ділянки біля будинку, саду, доріжок і клумб можна граблями, але це досить виснажливо. Ну яка сучасна людина захоче витрачати дорогоцінний час на фізичні вправи із застарілим садовим інвентарем? Перетворити регулярне вуличне прибирання на простий та приємний процес здатні електричні повітродувки STIHL («Штиль»).

Цей клас техніки створено спеціально для домашнього господарства та очищення присадибних ділянок від скошеної трави, опалого листя, легкого сміття. Незважаючи на компактні розміри, електричні повітродувки генерують потужний потік повітря, тому прибирання займає мінімум часу.

Електричні повітродувні пристрої STIHL: короткий огляд базових характеристик

Агрегати, які живляться від електромережі, вирізняються екологічністю, компактністю, низьким рівнем шуму, простотою експлуатації.

Переваги електричних повітродувок STIHL:

  • Керування однією рукою. Кнопки та перемикачі вбудовані в ергономічну рукоятку. Пристрої можна носити праворуч або ліворуч.
  • Зручний фіксатор електрокабелю. Виключає випадкове від'єднання дроту, наприклад, через його чіпляння за чагарники, садові меблі та інші перешкоди.
  • Висока потужність техніки при невеликій вазі. Використовувати електричні повітродувки можуть як чоловіки, так і жінки, адже середня вага пристрою – всього 3 кг.

За бажання можна швидко переобладнати електричний повітродувний пристрій на садовий пилосос, який під час всмоктування подрібнює листя та відправляє его у мішок. Для цього знадобиться спеціальне додаткове обладнання, яке також виготовляє компанія STIHL. Крім того, у домашньому господарстві може знадобитися комплект додаткових труб для чистки дахів.

Моделі електричних повітродувок, які реалізує компанія STIHL

Уся техніка німецького бренду STIHL створюється з використанням ультрасучасних технологій та проходить багаторівневе тестування у лабораторіях.

В актуальному каталозі електричних повітродувних пристроїв представлено такі моделі:

  • BGE 71. Надзвичайно тиха повітродувка для роботи поблизу жилих приміщень. Із плоским соплом для більш ефективного прибирання. Потужність приладу – 1,1 кВт.
  • BGE 81. Легкий електричний повітродувний пристрій із низьким рівнем шуму і дуже потужним повітряним потоком для очищення великих ділянок від листя або трави навколо будинку.

Оформлення замовлення на техніку бренду STIHL

Компанія STIHL піклується про своїх покупців, тому реалізує фірмову продукцію виключно через офіційну дилерську мережу. Станом на 2020 рік в Україні працює понад 450 магазинів, де можна купити електричні повітродувки, супутні товари, комплектуючі, аксесуари. Компанія STIHL встановлює єдину рекомендовану роздрібну ціну на товари для всіх точок продажу.

Співробітники дилерських магазинів STIHL завжди готові допомогти вибрати пристрій, проконсультувати. Гарантійний ремонт і сервісне обслуговування виконуються швидко, адже дилери користуються найбільшим складом запчастин у країні.

На нашому сайті ви знайдете мапу з адресами всіх магазинів офіційної дилерської мережі STIHL, дізнаєтеся детальні технічні характеристики конкретних моделей. Доступна функція передзамовлення агрегатів за вигідною ціною. Звертайтеся!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.