Безпосередній вибір продукції: Мийки високого тиску, пилососи
Міні-мийки STIHL

Міні-мийки STIHL

Міцний бруд - блискучий результат!

Потужні мийки високого тиску швидко і якісно впораються з будь-якими забрудненнями. Міцна конструкція і комфортне оснащення міні-мийок STIHL перетворюють роботу із ними на задоволення. У асортименті є пристрої для професійного використання у промисловості, так і для домашнього господарства: починаючи з компактних міні-мийок і закінчуючи надпотужними мийками високого тиску - у фірми STIHL завжди знайдеться підходящий пристрій, що відповідатиме Вашим потребам. Потужні пилососи STIHL для сухого та вологого прибирання щодня дбатимуть про чистоту навколо Вас. Легко, з комфортом, завдяки практичному оснащенню. Пил, тирса, стружка, рідина - все, що потрапить під щітку в приміщенні, так і на дворі, миттєво всмоктується. Практичне оснащення забезпечить швидку та ефективну роботу.

Мийки високого тиску STIHL – швидке та легке усунення забруднень

Наведення чистоти навколо будинку та на присадибній ділянці, миття садових меблів та автомобіля – справа важка і марудна, якщо робити все власноруч. Суттєво зекономити час та сили допомагають продуктивні агрегати. Зручна і довговічна техніка робить виснажливі маніпуляції дитячою забавкою.

Мийки високого тиску призначено для очищення поверхонь потужним струменем води від будь-яких забруднень. Залежно від технічних характеристик та комплектації прилад може використовуватися з побутовою метою чи для професійної діяльності.

Німецька компанія STIHL («Штіль») пропонує українським покупцям надійні та прості у застосуванні миючі агрегати. Робочий тиск до 150 бар допоможе позбутися навіть стійкого бруду. Мийки вирізняються маневреністю, компактністю та відносно невеликою вагою, їх легко транспортувати і переносити. Широкий модельний ряд гарантує, що оптимальний пристрій знайде і купить кожен охочий.

Сучасна мийка високого тиску STIHL: деталі конструкції

Бездоганна німецька якість – це головна характеристика агрегатів STIHL. Інженери компанії змогли поєднати ультрасучасні технології та комфорт, розробивши лінійку мийок високого тиску. Особливості конструкції та головних вузлів техніки:

  • Регулятор дає змогу регулювати кількість води та робочий тиск безпосередньо на насосі. Порівняно з регулюванням на пістолеті в такій системі значно зменшуються витрати електроенергії та навантаження на обладнання в цілому. Налаштування параметрів на пістолеті рекомендовано лише для короткочасних задач.
  • Двигун із низькими обертами та латунний насос із керамічними поршнями – це надійність та довговічність пристрою. Завдяки збільшеному об'єму циліндра насоса він здійснює менше обертів. Завдяки цьому подовжується термін служби деталей і знижується рівень шуму. Знос керамічних поршнів зведено до мінімуму, за рахунок чого також зростає термін служби насоса.
  • Після відключення пістолета електродвигун на всіх мийках автоматично вимикається і переходить у режим очікування. На пристроях, додатково оснащених функцією роботи на холостому ходу після відключення, двигун продовжує працювати ще близько 20 секунд, перш ніж пристрій перейде у режим очікування. Це подовжує термін служби всієї системи.

Складна ручка робить використання мийки більш комфортним. За допомогою 2 фіксаторів вона швидко переводиться у положення для транспортування. Проста заміна приладдя та сталевої труби стала можливою завдяки швидкороз'ємній муфті.

Оформлення розпилювальної трубки розраховане на тривалу експлуатацію. Ергономічний дизайн зменшує силу віддачі струменю.

Дві окремі ємності дають змогу використовувати різні миючі засоби. Переключення подачі засобу з одного чи іншого бака відбувається за допомогою поворотного перемикача.

Купити мінімийки високого тиску варто тим, хто хоче завжди мати під рукою невибагливий та продуктивний прилад. Вони ідеально підходять для чистки авто, прибирання на дачі та в приватному будинку.

Мінімийки для авто, побутових і професійних потреб

Плануючи купити мийку високого тиску, слід проаналізувати її характеристики та комплектацію. Від цих параметрів залежить вартість приладу. Компанія STIHL подбала про те, щоб покупцеві було з чого вибирати. Ось короткий опис кількох моделей із різних технічних класів:

  • RE 90. Мінімийка компакт-класу для холодної води. Незамінна у домашньому господарстві. Має алюмінієву головку насоса, 6-метровий шланг із пістолетом, пляшку для миючого засобу 500 мл. Робочий тиск – 100 бар.
  • RE 120. Потужна ергономічна модель. Максимальна температура води – 40°C. Мийку оснащено 8-метровим армованим шлангом, алюмінієвою телескопічною ручкою. Робочий тиск – 125 бар.
  • RE 143. Агрегат середнього класу потужності. Використовується для видалення найстійкішого бруду на подвір'ї, у гаражі або майстерні. Комплектується роторною та плоскою форсунками, що зручно зберігаються під передньою відкидною кришкою. Довжина шлангу – 9 метрів, робочий тиск – 140 бар.
  • RE 163. Міцна мийка зі швидкоз’ємною муфтою на виході високого тиску. Має манометр, дозувальну систему для миючого засобу, латунну голівку помпи, зносостійкі поршні з керамічним покриттям. Робочий тиск – 150 бар.
  • RE 232. Мийка для професійного застосування, яка використовується у сільському та комунальному господарствах, на будівництві та автомийках. Поставляється з армованим сталлю шлангом високого тиску завдовжки 10 метрів, системою зовнішнього всмоктування та дозування миючого засобу, поворотним тримачем кабелю живлення з фіксатором. Робочий тиск – 145 бар.
  • RE 462 PLUS. Найпотужніша професійна мінімийка STIHL. Прилад обладнано системою автоматичного відключення двигуна, ємністю для миючого засобу на 2,5 літри, манометром та другим пістолетом із роторною форсункою. Довжина армованого шлагу – 20 метри, робочий тиск – 220 бар.

Зверніть увагу, що професійні мийки високого тиску серійно комплектуються форсунками 30°. За допомогою різноманітних аксесуарів та приладдя користувач може оптимізувати оснащення під конкретні завдання. Наприклад, для миття великих поверхонь форсунки з кутом 60° є більш ефективними. Для важкодоступних місць краще застосовувати кутову розпилювальну трубу.

Додаткове приладдя для минімийок

Різноманітне додаткове приладдя дає змогу швидко виконувати спеціальні завдання. Розпилювальні трубки, щітки для миття делікатних поверхонь, текстильний шланг із касетою, комплект для чищення труб тощо – ці аксесуари можна замовити та купити для побутових мінімийок.

Агрегати професійного класу можуть бути додатково обладнані піноутворювачем, фільтрами для води, запобіжниками від повторного потрапляння води, комплектом для всмоктування (потрібен для мінімийки високого тиску із забором води).

Миючі засоби для мийок високого тиску

Ґрунтовний підхід до найдрібніших нюансів – це особливість компанії STIHL. Щоб гарантувати покупцям не тільки бездоганну якість агрегатів власного виробництва, а й супутніх товарів, STIHL налагодила партнерські відносини з підприємством SONAX – одним із лідерів ринку миючих засобів Німеччини.

Плідна співпраця компаній дала змогу створити асортимент з п'яти засобів для миття та чищення. Усі ПАР, які входять до складу продукції SONAX, біологічно розкладаються (згідно з нормами щодо миючих засобів 648/2004 ЄС) та не містять нітрилотриоцтової кислоти (NTA).

Правильно підібраний миючий засіб допоможе досягти найкращого результату прибирання за мінімальних зусиль.

Мінімийка високого тиску STIHL: нюанси оформлення замовлення

Купити сертифіковану техніку німецького виробника STIHL можна лише через мережу офіційних дилерів. Наразі в Україні функціонує понад 450 фірмових магазинів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з наявним асортиментом і базовими технічними характеристиками мінімийок. Зверніть увагу, що для всіх магазинів офіційних дилерів установлено єдину ціну. Це дає змогу виключити спекуляції та надавати максимально актуальну інформацію клієнтам.

Окрім автомийок високого тиску, в магазині представлено широкий асортимент супутніх товарів, аксесуарів, робочого одягу. Продавці-консультанти проходять фахове навчання та постійно підвищують свою кваліфікацію. Вони завжди готові надати детальну консультацію, допомогти з вибором оптимальної моделі.

Зробити попереднє замовлення можна просто зараз!