Безпосередній вибір продукції: Культиватори

MH 700

Найпотужніший культиватор для важких ґрунтів

Загальні відомості

Культиватор STIHL MH 700 є найпотужнішим та продуктивнішим в лінійці.

З ним навіть найінтенсивніші та важкі роботи стають вашим найпростішим завданням. У той час як особливо потужний двигун виконує культивацію ґрунту, ви з легкістю керуєте ним. Культиватор працює з низькою вібрацією. Посилені компоненти забезпечують чудову продуктивність навіть у важких умовах та на складних місцевостях. Ергономічна форма ручки може бути відрегульована відповідно до вашого зросту та забезпечує легкий доступ до керування.

Завдяки оптимальному розподілу ваги, двом передачам вперед і одній передачі заднього ходу, ви можете керувати потужним культиватором з мінімальними зусиллями. Робоча ширина 100 см дозволяє обробити великі грядки, поля та насадження за короткий час. Ви можете використовувати карданний вал для іншого навісного обладнання

32 489 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

MH 700

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Вага 124 кг
Фактор небезпеки K 2,76 м/с²
Рівень вібрації ahw 6,9 м/с²
Гарантований рівень звукової потужності LWAd [дБ(А)] 100 дБ(A)
Місткість бака 4 л
Діаметр фрез 36 см
Фактор небезпеки рівня гучності KpA [дБ(A)] 2 дБ(A)
Тип двигуна EHC 700,0
Привід 2V + 1R
Робоча ширина 120 см
Робочий об'єм 252 см³
Потужність 5,2 кВт / 7,1 к.с. U/min

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

MH 700

Серійне оснащення

 • Поворотна гальмівна шпора Zoom
  Поворотна гальмівна шпора

  Глибину культивації можна регулювати за допомогою гальмівної шпори. Вона має кут повотору 180 градусів, що значно полегшує роботу з мотоблоком STIHL у тісних проходах та поворотах. Крім того, гальмівна шпора має три положення налаштування по висоті.

 • Просте керування важелем газу Zoom
  Просте керування важелем газу

  Культиватор STIHL можна керувати за допомогою двох ручок. Контроль газу знаходиться в межах легкої досяжності, так що регулювання швидкості на рулі можна також керувати великим пальцем під час управління. Це дозволяє точно відміряти потужність культиватора при роботі.

 • Фрези Zoom
  Фрези

  Фрези мотокультиватору STIHL мають особливу форму, завдяки якій він може особливо ефективно копати землю в оптимізованій послідовності операцій.

 • Розбірний набір фрез Zoom
  Розбірний набір фрез

  Розбірний набір фрез цього мотокультиватору STIHL дозволяє змінювати робочу ширину. Таким чином культиватором можна працювати у вузькому міжрядді. Бічні диски захищають посіви при оранці.

 • Регульована ручка Zoom
  Регульована ручка

  Ручка культиватора STIHL регулюється без інструментів - вона може регулюватися як по висоті, так і збоку. ЇЇ можно скласти для легкого транспортування або зберігання місця культиватора.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon bg / el / et / lt / lv / ro / ru / sq / uk 17.01.2022