Чемпіонат світу STIHL TIMBERSPORTS® відбувся у Великобританії

19-20 жовтня 2018р, м. Ліверпуль

Понад 100 кращих спортсменів з усього світу зібрались у Ліверпулі змагаючись за першість у світових змаганнях лісорубів!

У жовтні відбулися світові змагання STIHL TIMBERSPORTS® World Championship. Вперше за всю історію існування чемпіонату він проходив у місті Ліверпуль, Великобританія. Понад 100 кращих спортсменів з 21 країни зібрались в чудовому приміщенні Echo Arena, щоб поборотися за звання кращого лісоруба в індивідуальних і командних змаганнях.
19 жовтня - за один день до індивідуального змагання - в командному заліку взяли участь кращі збірні світу. У захоплюючому шоу змагались команди, кожна з яких складалась з чотирьох спортсменів. Команди змагались між собою на вибування у дисциплінах: Stock Saw, Underhand Chop, Single Buck та Standing Block Chop.
Команда з Австралії вийшла на перше місце з командних змагань, перемігши на шляху до фіналу команди з Великобританії, Чехії та Канади, та встановивши новий світовий рекорд з блискавичним часом - 45,10 секунди. У фіналі команда «Down Under» з Австралії перевершила команду з США, посунувши її на друге місце, а збірна з Канади зайняла трете місце.

20 жовтня пройшли індивідуальні змагання, в яких взяли участь 12 спортсменів, кожен з яких вже носить титул «національного чемпіона». У фінальній дисципліні «Гаряча пила» взяли участь лише 6 з них. Чинний чемпіон світу Джейсон Вінярд з Нової Зеландії намагався здобути в отримати в десяте титул чемпіона, однак передав його новому переможцю – Лоуренсу О'Тоулу з Австралії! Мет Когар здобув друге місце з відривом у результаті лише на 1 секунду, а трете місце посів Мартін Комарек з Чехії.

Австралійці стали новими світовими чемпіонами змагань STIHL TIMBERSPORTS у 2018 році!