Щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

6 лютого 2016 року, м.Київ

Зустріч дилерів STIHL 2016

Щорічні збори офіційних дилерів та співробітників ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ» – це чудова традиція, яка кожного року збирає всіх разом, щоб обмінятися досвідом, поділитись думками та пропозиціями. Близько 200 дилерів із різних куточків України зібрались цьогоріч 6 лютого в місті Києві, де відбувалась 12-та щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль», присвячена 90-річному ювілею компанії STIHL.

Ми завжди прислухаємось до наших дилерів, адже саме вони, спілкуючись із кінцевим покупцем, відчувають потреби ринку, а отже – потреби покупців. Звичайно й дилери отримують корисну інформацію на таких зустрічах. Інженери компаній STIHL та VIKING кожного року дивують цікавими технологічними новинками. І цей рік не став винятком. Технічним спеціалістам було про що розповісти та показати, якими новинками поповнився асортимент техніки STIHL та VIKING в цьому році.

Після офіційної частини, палких дискусій та нагородження найкращих дилерів визначними призами на всіх чекала святкова програма. 1926 рік – рік заснування фірми STIHL – сам собою визначив тему вечірки і здавалось, що на один вечір всі присутні на святкуванні перенеслись у 20-ті роки.