Щорічна зустріч дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

8 лютого 2019 року, м.Київ

щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль»   Цієї п'ятниці, 8 лютого 2019 року, відбулась традиційна щорічна зустріч дилерів STIHL в Україні. На конференцію приїхало близько 200 гостей із різних куточків України. В цьому році на конференцію завітали гості з головного офісу STIHL з Німеччини: пан Норберт Пік – член правління компанії STIHL та пан Міхаель Шефлер - керуючий продажами продукції STIHL у Східній Європі.
  Серед присутніх була і Олександра Іванівна Мельник. Вона присвятила роботі у компанії STIHL 25 років, з яких 15 років була генеральним директором ТОВ «Андреас Штіль» в Україні. Минулого року Олександра Іванівна вийшла на пенсію та передала управління компанією і вже з 1 січня 2019 року директором ТОВ «Андреас Штіль» став Едуард Леонідович Д'яченко.
Під час конференції спікери поділилися досягненнями компанії STIHL у 2018 році, перспективами розвитку та маркетинговими подіями, які заплановані на 2019 рік. Як і зазвичай, важливою темою обговорення було розширення асортименту техніки STIHL, впровадження інновацій та огляд новинок.
  По завершенню офіційної частини відбулось урочисте нагородження дилерів STIHL та VIKING, які показали найкращі результати роботи за підсумками 2018 року. А най очікуваною нагородою був перехідний кубок STIHL за найкращі продажі, який отримав - Кіблицький Володимир Якович (м.Кам'янець, Дніпропетровська обл.).
  Також, відбулось привітання трьох співробітників з ювілеєм, 10 років роботи у компанії STIHL. Відзнаку отримали: Солодкий Олег (регіональний представник західного регіону), Рябокляч Сергій (співробітник складу) та Рознюк В'ячеслав за 10 років роботи у компанії STIHL!
  Після офіційної частини всіх очікувало вечірнє святкування на банкеті з цікавою розважальною програмою, частиною якої було феєричне шоу «Саквояж» від Театру танцю «Форсайт». Завершенням банкету стало урочисте розрізання святкового торта та щирі побажання всім колегам та дилерам від Мельник Олександри Іванівни та Д'яченко Едуарда Леонідовича!
YouTube STIHL – Наш канал на YouTube

Відвідайте наш канал на YouTube

Відео STIHL на Youtube