15 років STIHL в Україні!
Щорічна зустріч дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

3 лютого 2018 року, м.Київ

14 щорічна зустріч офіційних дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

Цього року ТОВ «Андреас Штіль» святкує новий ювілей – 15 років від дня заснування дочірньої компанії STIHL в Україні! Саме цій події була присвячена і традиційна щорічна зустріч дилерів, привітати з якою приїхало близько 200 гостей із різних куточків Україні.
Спеціально запрошений гість - пан Міхаель Шефлер, керуючий продажами продукції STIHL у Східній Європі - поділився досягненнями компанії STIHL у 2017 році та перспективами розвитку на 2018 рік. Головною темою обговорення стало розширення асортименту акумуляторної техніки STIHL та світові тенденціі щодо зростання попиту на неї.

По завершенню офіційної частини відбулось урочисте нагородження дилерів STIHL та VIKING, які показали найкращі результати роботи за підсумками 2017 року. Як то кажуть: «Хто добре працює, той добре й відпочиває». Тож не дивно, що головною відзнакою за активне просування брендів STIHL та VIKING у своєму регіоні стала поїздка до Ліверпуля на світові змагання STIHL Timbersports 2018!

За традицією після офіційної частини всіх очікувало феєричне святкування 15-річчя компанії з цікавою розважальною програмою, головною зіркою якої став - Амадор Лопес та танцювальна група «Румберос». Завершенням банкету стало урочисте розрізання святкового торта та щирі побажання всім колегам та дилерам від генерального директора Мельник Олександри Іванівни!

YouTube STIHL – Наш канал на YouTube

Відвідайте наш канал на YouTube

Відео STIHL на Youtube