Новини і події: актуальне і цікаве у світі STIHL

STIHL робить пожертву для Гаїті

26 січня 2010

Доброчинний фонд ЄВИ-МАЙР-ШТІЛЬ пожертвував у світовий фонд допомоги голодуючим 50.000 Евро для жертв землетрусу на Гаїті.

Засновник фонду Єва Майр-Штіль пояснює свою ініціативу: «Мені важливо, щоб кошти надійшли людям, так швидше буде надана допомога людям що постраждали від стихійного лиха. Мова тут іде про такі необхідні заходи, як забезпечення питною водою, їжею та іншими засобами першої допомоги. За ініціативою персоналу виробнича рада підприємства закликала всіх працівників ANDREAS STIHL AG & Co. KG внести пожертвування. Крім грошової допомоги STIHL надав Гаїті бензо- і електрообладнання для рятувальних робіт через свого імпортера в Домініканській Республіці.

Світовий фонд допомоги голодуючим діє на Гаїті з 1974 року і вже підтримав більше ніж 124 проекти у обсязі 60 млн. Евро. На даний момент в організації з надання допомоги на Карибському острові працює 6 німецьких і 105 гаїтянських співробітників. Проекти зосереджені на забезпеченні харчуванням, управлінні ресурсами і на забезпеченні питною водою. Світовий фонд допомоги тісно співпрацює з місцевими організаціями-партнерами. Цим повинно гарантуватись те, що допомога прибуде саме туди, де вона більш за все потрібна.

©2010 ANDREAS STIHL AG & Co. KG, Waiblingen