Застерігаємо від покупок в інтернет-магазинах продукції STIHL !

Підробка STIHL

Виробники фальсифікату чи, як їх ще називають, промислові пірати вже давно навчились робити такі копії, в яких на перший погляд дуже важко розпізнати підробку. На жаль, у розповсюдженні такої фальшивої та небезпечної продукції приймають активну участь деякі українські інтернет–магазини, маскуючись під справжніх дилерів STIHL. Ціна на підробки в багатьох випадках лише трохи нижча за ціну оригінальних інструментів. Через це складається враження, що мова йде про справжні вироби STIHL. В оману вводять оригінальні зображення з технікою, фальшиві сертифікати та інші «бонуси», які інтернет-магазини використовують для створення образу офіційності. Але ми запевняємо Вас – нічого оригінального, окрім відео- та фото матеріалів STIHL, що використовуються незаконно, ці інтернет-магазини не мають.

Найбільша кількість підробок бензопил та інструменту STIHL знаходиться в об'явах на сайтах olx.ua та prom.ua, bigl.

Нижче наведені декілька інтернет–магазинів, які ми теж радимо обходити стороною:

lider-orleon.com.ua

remdom.in.ua
dostroim.kiev.ua
startool.com.ua
pila.in.ua
stroyberi.com.ua

pro-tools.com.ua,

styleshop.in.ua,

evotech.com.ua,

pokarmanuu.prom.ua,

stimultools.com.ua,

romshop.com.ua,

m-n-tehnosvt.prom.ua,

cooltrends.com.ua,

iziboom.com.ua,

dom-instrument.com.ua,

texno.shop,

sklad-instrumenta.com.ua,

instrument-optom.com,

engine-parts.com.ua,

benzostihl.delicatezza.com.ua

strument.com.ua

remontpil.com

Продаж контрафактної продукції було заблоковано на сайтах:

tvm.in.ua

remontpil.com

eltop.com.ua
marketpro.in.ua

 

Найпростіший спосіб відрізнити підробку від оригінальної техніки та не дозволити себе ошукати - купувати продукцію STIHL виключно в офіційній дилерській мережі.

Декілька важливих порад:

ми, дочірня компанія STIHL в Україні, юридична назва ТОВ Андреас Штіль – єдиний ексклюзивний імпортер продукції STIHL в Україні!

на офіційному сайті www.stihl.ua наведений весь модельний ряд продукції STIHL, що постачається в Україну та продається в офіційній дилерській мережі. Все інше - ПІДРОБКИ

перевіряйте приналежність продавця до офіційної дилерської мережі на сайтах

www.stihl.ua

www.stihl-online.com.ua

www.stihl-shop.com.ua

запитуйте адресу найближчого офіційного магазину за номером безкоштовної інформаційної лінії 0 800 501 930 або пишіть на info@stihl.ua

не існує офіційних інтернет-магазинів

офіційні дилери STIHL здійснюють продаж виключно через свої оффлайн магазини

не намагайтесь відрізнити по фото підробку від оригіналу!

 

Фальсифікат - джерело серйозної небезпеки

Фальсифікат - джерело серйозної небезпеки

У той час, коли вироби STIHL вирізняються строгими стандартами якості й безпеки, це зовсім не притаманне фальсифікату. У більшості випадків вже через невеликий проміжок часу такі інструменти виходять з ладу, а за відсутності запчастин їх неможливо й відремонтувати. Крім цього, елементи безпеки або зовсім відсутні, або несправні. Наприклад, захист рук для автоматичного гальма ланцюга – один з найважливіших захисних пристроїв – може відламатись у підробної пили вже під час розпаковування.

Основним об'єктом фальсифікації продукції STIHL стали бензопили. Підробки надходять головним чином з Китаю і все частіше вони дуже подібні на оригінальні вироби завдяки оранжевому і світло-сірому кольору елементів корпусу. До того ж, покупця вводять в оману підроблені наклейки з маркою «STIHL». Часто на корпус наносяться й назви відомих моделей, наприклад «MS180». Крім кольору й назви моделі такі пили не мають нічого спільного з оригінальними пилами STIHL.

Все частіше покупець ризикує наткнутися і на підроблене моторне мастило Stihl. Тут ще складніше, оскільки підробляти зовнішній вигляд масла і етикетку легко, а розуміння того, що купив підробку, приходить лише тоді, коли пилі буде потрібний ремонт. Якщо уважно придивлятися до каністр і кольору масла, то є шанс вчасно виявити «кота в мішку» і не попастися на цю вудочку. 

Використання підробленого моторного мастила приводить до пошкодження двигуна моторної техніки. STIHL пишається якістю свого мастила і гарантує відповідність усіх заявлених і реальних характеристик. Проте, цілком логічно, що при використанні підробки продукт виходить із зони відповідальності компанії.

Неоригінальні запчастини – підстава для скасування гарантії  

Неоригінальні запчастини – підстава для скасування гарантії  

Багато магазинів, ринки і окремі фірми пропонують неоригінальні запасні частини для продукції відомих брендів, у тому числі STIHL. Зазвичай вони декларуються як «настільки ж якісні, але за нижчою ціною». Взагалі-то такий підхід до запчастин знайомий багатьом власникам іномарок. Але тут є принципова різниця, про яку торговці «неоригіналом» вважають за краще замовчувати. Компанії, що випускають садову моторну техніку, на відміну від автомобільних концернів, не допускають використання запчастин сторонніх виробників. Вся продукція фірми STIHL, включаючи найменшу запчастину, проходить ретельну перевірку якості. Використання оригінальних запчастин - гарантія збереження якості й властивостей продукту. Неоригінальні запчастини, а також підроблене мастило - підстава для скасування гарантії. При цьому споживач, по суті, позбавляється й самої техніки STIHL. При установці неоригінальних запчастин будь-яка компанія перестає гарантувати якість, технічні характеристики, надійність, і безпеку своєї продукції. Намагаючись заощадити, споживач часто платить двічі або й тричі, а його техніка не зможе довго служити йому вірою і правдою. Більше того, у разі нещасного випадку, якщо виявиться факт використання не рекомендованих виробником запчастин і витратних матеріалів (ланцюгів), страхова компанія точно відмовить у виплаті.

Як захистити себе?

Як захистити себе?

Несхибною ознакою підробленого, неякісного й небезпечного товару є продаж товару на вулиці або на стихійних ринках. Те ж саме стосується і пропозицій в інтернет-магазинах. STIHL продає свої вироби лише через офіційну дилерську мережу, яка гарантує справжність товару, сервіс і консультаційну підтримку. Придбавши продукцію у дилера STIHL, Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте не імітацію, а 100% якість STIHL.

Адреси всіх діючих офіційних дилерів Ви знайдете на нашому сайті в розділі «Магазини»

Зв'язок із нами:

Якщо Ви не впевнені в оригінальності продукції та офіційності дилера, звертайтесь за телефоном інформаційної лінії 0 800 501 930 (дзвінки в Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні) або надсилайте Ваші запитання на адресу info@stihl.ua 

Адреси всіх діючих магазинів офіційної дилерської мережі STIHL Ви знайдете на нашому сайті в розділі «Магазини»

Увага! Підробка STIHL! Оригінальні бензопили STIHL проти підробки!

7 хвилин, які варто витратити на перегляд нашого відео-тесту, щоб вберегти себе від покупки небезпечної підробки та нещасного випадку.

Переглянути відео
teasertoolbar_produktpiraterie Попередження про підробки

Недоліки підробних виробів та ризик, пов 'язаний з їх використанням. Дізнайтесь більше з цього відеоролика.

Переглянути відео (15.05 MB)
MS 261 Порівняння MS 440 і PowerHaus KW 6500

Тест неоригінального виробу на відповідність обов'язковим вимогам до механічних характеристик бензопил.

Переглянути відео (9.66 MB)