Загальні запитання і відповіді

Чому продукція STIHL і VIKING не продається у будівельних супермаркетах?

Продукція STIHL і VIKING реалізується виключно через авторизованих дилерів, що пройшли спеціальне навчання. Ми робимо це для забезпечення якісного обслуговування наших користувачів. Той, хто вимагає найвищої якості та функціональності свого інструменту, вправі розраховувати на професійне обслуговування. А таке обслуговування можна отримати далеко не на кожному будівельному ринку. Переконайтесь в цьому самі, звернувшись за консультацією до офіційного дилера STIHL і VIKING.

Де можна придбати нову інструкцію з експлуатації для мого інструменту STIHL або VIKING взамін втраченої?

Під час покупки інструменту STIHL та VIKING у офіційного дилера Ви отримаєте керівництво з експлуатації. Якщо Ви загубили інструкцію зверніться до найближчого дилера STIHL та VIKING.

Чи є дилери STIHL та VIKING в моєму регіоні?

Щоб знайти дилера STIHL та VILKING у Вашому місті, скористайтесь функцією пошуку дилера.

Де я можу придбати календар STIHL?

Ви можете придбати календар STIHL в найближчого дилера STIHL та VIKING.

Як можна отримати інформацію про актуальний асортимент продукції STIHL та VIKING в Україні?

Актуальний асортимент продукції STIHL та VIKING Ви знайдете в каталозі продукції в розділах Продукція STIHL та Продукція VIKING

Крім цього, ми пропонуємо Вам нову оперативну послугу — консультант з продукції STIHL, який допоможе Вам обрати інструмент, що оптимально відповідатиме Вашим потребам.

Також Ви можете замовити додому наші друковані матеріали. Просто залиште Ваш запит тут. Або зверніться за консультацією до дилера STIHL та VIKING

Де я можу придбати запчастини та приладдя?

В сервісній службі STIHL завжди знайдуться оригінальні запчастини, які на належному рівні гарантують потужність, безпеку та довговічність Вашого інструменту STIHL. Звертайтесь за консультацією до дилера STIHL та VIKING

Хто може відповісти на мої спеціальні питання по продукції STIHL та VIKING?

На жаль, ми не можемо дати відповіді на всі питання через Інтернет. Тому звертайтесь за консультацією до дилера STIHL та VIKING. На наших офіційних дилерів Ви завжди можете покластися — як до, так і після покупки.

Де я можу отримати бюлетені з техніки безпеки для експлуатаційних рідин і прладдя для продукції STIHL і VIKING?

Додаткові відомості щодо експлуатаційних рідин і приладдя для продукції STIHL і VIKING містяться в бюлетенях з техніки безпеки. Ці документи Ви знайдете тут.

Де я можу отримати додаткові відомості і практичні рекомендації з використання продукції STIHL?

Практичні поради по темам «Заготівля дров та сад» та «Робоча техніка» знаходяться в основній частині в розділі Техніка роботи та догляд за інструментом.

Де я можу отримати відомості про техніку безпеки під час роботи з бензопилами STIHL?

Всі важливі вказівки містяться в друкованому керівництві з експлуатації бензопили. Додатково ми пропонуємо Вам завантажити інструкції по експлуатації із серії «Безпечна робота з бензопилами STIHL». Ці брошури можна знайти в цьому розділі.

Зверніть увагу: в цих брошурах даються посилання на розділи в інструкції з експлуатації конкретного інструмента. Тому суворо дотримуйтесь правил техніки безпеки, що наведені в інструкції з експлуатації.