Загальні запитання і відповіді

Чому продукція STIHL і VIKING не продається у будівельних супермаркетах?

Продукція STIHL реалізується виключно через авторизованих дилерів, що пройшли спеціальне навчання. Ми робимо це для забезпечення якісного обслуговування наших користувачів. Той, хто вимагає найвищої якості та функціональності свого інструменту, вправі розраховувати на професійне обслуговування. А таке обслуговування можна отримати далеко не на кожному будівельному ринку. Переконайтесь в цьому самі, звернувшись за консультацією до офіційного дилера STIHL.

Де можна придбати нову інструкцію з експлуатації для мого інструменту STIHL взамін втраченої?

Під час покупки інструменту STIHL у офіційного дилера Ви отримаєте керівництво з експлуатації. Якщо Ви загубили інструкцію зверніться до найближчого дилера STIHL.

Чи є дилери STIHL в моєму регіоні?

Щоб знайти офіційного дилера STIHL у Вашому місті, скористайтесь функцією пошуку дилера.

Де я можу придбати календар STIHL?

Ви можете придбати календар STIHL в найближчого дилера STIHL

Як можна отримати інформацію про актуальний асортимент продукції STIHL в Україні?

Актуальний асортимент продукції STIHL Ви знайдете в каталозі в розділі Продукція STIHL

Крім цього, ми пропонуємо Вам нову оперативну послугу — консультант з продукції STIHL, який допоможе Вам обрати інструмент, що оптимально відповідатиме Вашим потребам.

 

Де я можу придбати запчастини та приладдя?

В сервісній службі STIHL завжди знайдуться оригінальні запчастини, які на належному рівні гарантують потужність, безпеку та довговічність Вашого інструменту STIHL. Звертайтесь за консультацією до дилера STIHL.

Хто може відповісти на мої спеціальні питання по продукції STIHL?

Зрозуміло, що ми не можемо надати відповіді на всі питання на нашому сайті. Тому звертайтесь за консультацією до дилера STIHL. На наших офіційних дилерів Ви завжди можете покластися — як до, так і після покупки.

Де я можу отримати інструкцію з техніки безпеки для експлуатаційних рідин і приладдя для продукції STIHL?

Додаткові відомості щодо експлуатаційних рідин і приладдя для продукції STIHL містяться в бюлетенях з техніки безпеки. Ці документи Ви знайдете тут.

Де я можу отримати додаткові відомості і практичні рекомендації з використання продукції STIHL?

Практичні поради по темам «Заготівля дров та сад» та «Робоча техніка» знаходяться в основній частині в розділі Техніка роботи та догляд за інструментом.

Де я можу отримати відомості про техніку безпеки під час роботи з бензопилами STIHL?

Всі важливі вказівки містяться в друкованому керівництві з експлуатації бензопили. Додатково ми пропонуємо Вам завантажити інструкції по експлуатації із серії «Безпечна робота з бензопилами STIHL». Ці брошури можна знайти в цьому розділі.

Зверніть увагу: в цих брошурах даються посилання на розділи в інструкції з експлуатації конкретного інструмента. Тому суворо дотримуйтесь правил техніки безпеки, що наведені в інструкції з експлуатації.