Smart-догляд за газоном!

Інтеграція Amazon Alexa та роботів-косарок iMOW®

Управління роботом-косаркою iMOW® через голосовий асистент Amazon Alexa.

Таким простим та зручним косіння газону ще не було ніколи!

Ви: «Alexa, починай косити газон».
Alexa: «Добре, запускаю робота-косарку iMOW®. Перевірте відсутність сторонніх предметів на газоні».

Ще декілька років тому такий діалог можна було почути хіба що у мультиплікаційній стрічці ВОЛЛ-І, та аж ніяк не у себе вдома на дивані. Швидке з'єднання додатка iMOW® та Amazon Alexa дозволяє зручно надсилати команди. За допомогою голосових команд можна почати косіння, перевірити поточний статус, повернути робота-косарку до зарядної станції.

«Ми хочемо полегшити працю людей. Такою була мрія мого батька 90 років тому. І сьогодні це залишається найголовнішим для нас», - підкреслює Ганс Петер Штіль під час свого інтерв'ю та нагадує ще раз для чого вже 93 роки розробляється та вдосконалюється техніка STIHL.

Догляд за газоном потребує регулярного косіння. Поява роботів-косарок iMOW® дала змогу значно спростити цю роботу та звільнити час для більш приємних справ. Лишаючись новатором у сфері розробки та виробництва інструменту для лісу, саду та городу, компанія STIHL не зупиняється на досягнутому. Крокуючи разом із часом, ми і сьогодні маємо що запропонувати активним користувачам Інтернету та смарт-технологій, як Smart Home.

*Amazon Alexa, або Alexa - віртуальний голосовий асистент, розроблений компанією Amazon. Асистент підтримує голосове спілкування, відтворення музики, подкастів і аудіокниг, складання списків справ, налаштування будильників, надання актуальної інформації про погоду, трафік, спорті, новинах і т. п., Управління пристроями в розумному будинку.
 

>> Перейти до каталогу товару iMOW®