Золота нагорода

Гранд Штауфер для Еви Майр-Штіль

Золота нагорода Гранд Штауфер для Еви Майр-Штіль Збільшити

Прем'єр-міністр землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн нагородив Еву Майр-Штіль золотою медаллю «Гранд Штауфер». Церемонія нагородження відбулася 2 травня 2016 року в офіційній резиденції голови правління в Штутгарті. Зі слів Прем'єр-міністра Кречманна, «пані Майр-Штіль демонструє всім нам, що принципи підприємницької відповідальності не закінчуються біля воріт власного заводу.»

Медаль Штауфера – це особлива відзнака за заслуги перед громадськістю. Зазвичай вона виготовляється в сріблі, і лише зрідка – в золоті. Золотої медалі удостоюються підприємці, чий внесок виходить за межі підприємницької діяльності та полягає в багаторічній активній громадській та соціальній позиції.

Сьогодні Ева Майр-Штіль виконує обов'язки Голови правління консультативної ради STIHL HOLDING AG & Co. KG у Вайблінґені, також вона є членом наглядової ради STIHL AG та Головою благодійного фонду EVA MAYR-STIHL STIFTUNG. Серед інших її відзнак – хрест І рівня «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччиною» та звання «Почесний громадянин міста Вайблінґен». У 2009 році вона та її брат Ганс Петер Штіль отримали нагороду Фонду Конрада Аденауера за модель соціально-ринкової економіки.