Вихідні дані

Дякуємо за відвідання веб-сайту STIHL.

Марка STIHL означає високу якість продукції та обслуговування. Чекаємо на Ваші запитання, зауваження і пропозиції.

Ваша команда STIHL

Оферент

ТОВ "Андреас Штіль"

Місцезнаходження і поштова адреса:
вул. Антонова, 10
с. Чайки
Києво-Святошинський р-н
Київська обл., 08130

Свідоцтво про реєстрацію: 100291195

email: info@stihl.ua
тел.: (044) 393 35 30

©2010 ANDREAS STIHL AG & Co. KG.

Правова інформація

Авторські права
Весь текстовий вміст, зображення, графіка, фідео-файли, аудіо-файли та інша опублікована тут інформація, а також її оформлення охороняються Законом про авторські права. Якщо не вказано інше, виключним правом використання цієї інформації, що охороняється Законом, володіє фірма ANDREAS STIHL AG & Co. KG.

Відтворення і/або передача вмісту в будь-якій формі дозволяється тільки за письмової згоди фірми ANDREAS STIHL AG & Co. KG або ТОВ "Андреас Штіль". Зокрема, не допускається копіювання зображень або розділів сайтів і їх використання у власних цілях.

Торгові марки
Фірмовий напис STIHL і фірмовий логотип STIHL, охороняються Законом, вони є зареєстрованими товарними знаками фірми ANDREAS STIHL AG & Co. KG. Крім того, фірма ANDREAS STIHL AG & Co. KG, а також фірма STIHL Tirol GmbH володіють рядом інших товарних знаків, що охороняються Законом.

Використання цих товарних знаків допускається тільки з попередньої письмової згоди іх власника.

Відмова від відповідальності
Вміст нашого сайту регулярно змінюється. ТОВ "Андреас Штіль" уважно стежить за вмістом і підтриманням актуальності відомостей на цьому веб-сайті. Однак, ми не можемо гарантувати цілісність, правильність та актуальність всіх наведених відомостей. ТОВ "Андреас Штіль" не несе відповідальності за прямі чи опосередковані збитки (за договором чи без нього), що можуть виникнути у результаті використання відомостей і даних, представлених на наших сайтах, навіть у випадках наміру або необережності з боку ТОВ "Андреас Штіль".

Фірма ТОВ "Андреас Штіль" не бере на себе відповідальності і не надає гарантії щодо вмісту сторонніх сайтів, послилання на які наведено на фірмовому сайті в прямій чи опосередкованій формі. Відвідувачі виконують перехід за такими посиланнями на інші веб-сторінки на свій страх і ризик і використовують їх у відповідності з діючими на таких сайтах умовами використання.

 

Захист даних

ТОВ "Андреас Штіль" дякує Вам за відвідання нашої веб-сторінки та за інтерес до діяльності фірми та її продукції. Захист даних для нас не лише звук, ми дуже серйозно ставимось до захисту Ваших персональних даних. Ми гарантуємо конфіденційність Ваших даних та їх використання лише в рамках відповідних діючих положень про захист даних.

Персональні дані
Під час відвідування наших сайтів ми з метою збору статистичних даних зберігаємо найменування Вашого інтернет провайдера, адресу сайту, з якого Ви перейшли на наш сайт, сторінки, які Ви відвідали на нашому сайті, а також дату та час Вашого візиту. На нашому сайті використовуються «Cookies» і активні компоненти (зокрема JavaScript). Завдяки цьому ми можемо оформлювати свої веб-сторінки у відповідності з Вашими запитами. Ви можете вимкнути приймання файлів «Cookie» та деактивувати активні компоненти у меню налаштувань Вашого браузера. Зверніть увагу, в цьому випадку використання Вами деяких функцій сайту стане неможливим.

В деяких ситуаціях, наприклад, при подачі заявки в режимі онлайн або при замовленні друкованої продукції, для правильної обробки Вашого запиту нам необхідні Ваші персональні дані. Заповнення бланків є добровільним — ви можете заповнювати їх повністю або частково. В тому чи іншому випадку будуть використовуватись тільки необхідні для цього дані у відповідному об'ємі. У випадку необхідності Ваші дані передаються в інші підрозділи групи STIHL.

 
Захист персональних даних

ТОВ "Андреас Штіль" вживає всіх можливих заходів для захисту Ваших даних від ненавмисної зміни, втрати, несанкціонованого доступу та передачі.

Зміна даних та надання інформації
Якщо необхідно буде змінити Ваші данні, ми готові внести всі вказані виправлення. За запитом ми надамо відомості про Ваші персональні дані. Ми охоче відповімо на всі Ваші запитання відносно заходів із забезпечення захисту персональних даних, що приймаються фірмою ТОВ "Андреас Штіль" Для отримання інформації, надсилайте запит електронною поштою: info@stihl.ua (в темі листа вкажіть «Захист даних»).