Відбіркові обласні змагання вальників лісу

Найкращі лісоруби України обирають STIHL!

Лісоруби України обирають STIHL! Збільшити

5 областей України вже визначили кращого вальника лісу, який представлятиме область на Всеукраїнських змаганнях!

Найкращі лісоруби Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та Чернігівської областей змагались у вправності та точності виконання найскладніших завдань. Основна мета цього конкурсу – підняти престижність професії, яка вважається однією з найнебезпечніших у світі. Саме тому велика увага приділяється дотриманню правил техніки безпеки, за незнання яких учасники можуть отримати штрафні бали.

Традиційно звалювальники змагались у п'яти дисциплінах: валка лісу, монтаж ланцюга на бензопилі, розкряжування стовбура комбінованим різом та точне розкряжування, а також відокремлення (обрізання) гілок. Як завжди, найбільший інтерес серед глядачів та найбільшу кількість балів – це вправа зі звалювання дерева на точність. Перед конкурсом у землю забивають три кілки – двоє по боках, один між ними. Завдання майстра – спиляти дерево так, аби воно звалилося поміж двома забитими кілками і при цьому встромило у землю третій кілок. Такого результату можуть добитися лише професійні звалювальники зі стажем!

Компанія ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ» вже багато років поспіль виступає партнером змагань у всіх областях України, підтримуючи учасників заохочувальними призами, а переможців змагань – цінними подарунками.

Повний фотозвіт змагань можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

Cвітлини люб’язно надані інтернет-ресурсом teren.in.ua