Хто добре працює, той потім подорожує!

Група дилерів з України відвідала заводи Stihl у Європі

Група дилерів з України відвідала заводи STIHL у Європі Збільшити
Українська група у складі 35 дилерів з різних куточків України та співробітників українського офісу Stihl за п'ять днів відвідала три найбільші заводи Stihl в Австрії, Швейцарії та Німеччині.

Першим за програмою візиту був завод з виробництва акумуляторної та електричної техніки Stihl в Австрії, який розташовано у мальовничому містечку Тіроль (Tirol) серед Альпійських гір. Масштабність виробництва, яке на початку 2019 року збільшилось на 20 000 кв.м., автоматизовані процеси та високі стандарти якості на всіх етапах виробництва, вразили кожного! Новий автоматизований склад деталей, на якому працюють 17 роботів, які контролюють розміщення та зберігання 47 000 контейнерів із дрібними деталями, взагалі можна було дивитись вічно.

Подорож Швейцарією запам'ятається зупинкою на заводі ланцюгів Stihl у місті Віль. Фотозйомка суворо заборонена, тому побачене на заводі залишиться лише у спогадах кожного учасника групи, а на фото будуть яскраві моменти та мальовничі ландшафти Рейнського водоспаду. Найбільший водоспад в Європі, який група відвідала на шляху до заводу STIHL у Вайблінгені, вразив всіх своєю красою та розмірами.

Ще більшим відкриттям стало відвідування найбільшого заводу Stihl у Німеччині. Кожен учасник групи зміг переконатись у бездоганній чіткій роботі великого гіганта. Так кожен міг переконатись, що висока якість продукції не випадковість, а кропітка робота з налагодження виробництва та високих стандартів контролю якості, що триває вже більше 90 років. Побачити на власні очі, як відбувається процес випробування та перевірки кожної одиниці техніки Stihl, що сходить із конвеєра – це вражає!

Додаткові яскраві емоції подарувала екскурсія Віднем та прогулянка по вечірньому місту, під час якої було вдосталь часу, щоб поділитись враженнями від побаченого один з одним.

«Подорож подарувала багато незабутніх моментів кожному з нас! І ми ще не раз будемо згадувати як це було та відчувати гордість за те, що є частиною родини STIHL!», - поділилась своїми враженнями учасниця групи.