Захисний одяг STIHL

для безпечної, ефективної та комфортної роботи

Захисний одяг STIHL

Робота з мотоінструментом потребує повного зосередження на завданні та контролю над особистою безпекою. Для будь-якої робочої ситуації фірма STIHL пропонує індивідуальний захисний одяг. Особливе значення під час виготовлення робочого одягу STIHL приділяється надійному захисту в ризикованих ситуаціях, комфорту та функціональності.

Міцний високотехнологічний матеріал

Міцний високотехнологічний матеріал

Міцний високотехнологічний матеріал

Ексклюзивні деталі крою та спеціально підібрані матеріали вирізняють наш захисний одяг. Наприклад, міціні високотехнологічні волокна. Вони забезпечують високий захист від травм, води, вітру і холоду, при цьому властивість тканини «дихати» залишається на високому рівні. Як би сильно Ви не були одягнені, в захисному одязі STIHL мікроклімат для Вашого тіла залишається максимально комфортним.

Продумані деталі

Teaser 12480 Продумані деталі

Teaser 12480 Продумані деталі

У нашому функціональному одязі приховано багато продуманих технологічних рішень. Наші розробники одягу постійно перетворюють побажання користувачів у практичні рішення. Це, наприклад, індивідуальне налаштування вентиляційних отворів, для забезпечення найкращого захисту від вологи, чи спеціальна зміцнена тканина в місцях, що піддаються особливим навантаженням, таким як коліна та лікті.

Комфорт, догляд та захист

Teaser 12481 Комфорт, догляд, захист

Teaser 12481 Комфорт, догляд, захист

Захисний одяг STIHL можна прати навіть при 60 градусах і віджимати у режимі 400 обертів/хв. Таким чином легше видалити стійкі забруднення, наприклад, від смоли. Для того, щоб наш одяг було не лише легко прати, але й комфортно носити, ми випробовуємо його в різноманітних
тестах. Особливу увагу ми звертаємо на комфорт і свободу рухів завдяки еластичним тканинам та вставкам, зручному крою, поясам та манжетам. Спеціальні тканини забезпечують дуже високий захист від ультрафіолетових променів. Матеріали, що обираються для захисного одягу, мають сертифікати міжнародної системи сертифікації текстильних матеріалів Oeko-Tex® Standard 100 та створюють комфортний мікроклімат для Вашого тіла.

Захист від порізів

Teaser 12482 Захист від порізів

Teaser 12482 Захист від порізів

Наші високотехнологічні матеріали, розроблені спеціально для роботи з мотоінструментом, забезпечують додатковий захист у ризикованих ситуаціях. Щоб Ви могли завжди повністю довіритись якості STIHL, наша продукція проходить сувору перевірку як за високими внутрішніми стандартами, так і регулярними інспекціями сертифікованими Європейськими організаціями, як наприклад, SMP у Швеції або KWF у Німеччині. Крім того, ми ретельно обираємо та контролюємо наших постачальників. 

Cигнальний колір

Teaser 12483 Сигнальний колір

Teaser 12483 Сигнальний колір

Безпека під час роботи з інструментом – головне для фірми STIHL. Яскраві оранжеві вставки із сигнальним ефектом та світлоповертаючими вставками гарантуватимуть вашу видимість навіть в умовах поганого освітлення.

Випробування захисту від порізів STIHL Випробування захисту від порізів STIHL

Робочий одяг STIHL із захистом від порізів проходить тестування Німецькими та міжнародними органами сертифікації та контролю якості, такими як SMP та KWF.

Переглянути відео