Підготовка газонокосарки до зимування

Підготовка газонокосарки до зимування

Як почуває себе Ваша газонокосарка взимку?

Щоб наступної весни Ваш інструмент знову був у найкращій формі, необхідно дотримуватись декількох простих правил зберігання в холодну пору року.

Злийте залишки палива
Перед тривалим зберіганням, особливо взимку, необхідно спорожнити паливний бак. Причина: під час тривалого зберігання паливо втрачає здатність до займання - якщо залишити його в паливному баці, навесні можуть виникнути проблеми з запуском двигуна. Якщо після останнього підстригання газону в паливному баку залишилось небагато палива, рекомендуємо дати газонокосарці попрацювати на холостому ходу доки двигун сам не зупиниться.

Перевірка рівня мастила
Перед зтривалим зберіганням необхідно перевірити рівень мастила. Причина: інструмент і двигун завжди має бути в належному робочому стані. Покажчик рівня мастила слугує для контролю, що внутрішні деталі двигуна, що мають бути змащені мастилом для запобігання зношуванню та корозії достатньо змащені. За необхідності слід замінити мастило (самостійно або звернувшись за допомогою до офіційного дилера STIHL). При цьому дотримуйтесь вказівок наведених в інструкції з експлуатації Вашої газонокосарки.

Завантажити каталог: Легкий догляд за газоном із технікою STIHL Легкий догляд за газоном

Корисні та цікаві поради, щодо догляду за газоном, які допоможуть перетворити Ваш газон на маленьке зелене диво, що покращує якість повсякденного життя.

Завантажити каталог
(PDF, 3.76 MB)