Підготовка газонокосарки до зимування

Підготовка газонокосарок до тривалого зберігання

Як почуває себе Ваша газонокосарка взимку?

Щоб наступної весни Ваш інструмент знову був у найкращій формі, необхідно дотримуватись декількох простих правил зберігання в холодну пору року.

Злийте залишки палива
Перед тривалим зберіганням, особливо взимку, необхідно спорожнити паливний бак. Причина: під час тривалого зберігання паливо втрачає здатність до займання - якщо залишити його в паливному баці, навесні можуть виникнути проблеми з запуском двигуна. Якщо після останнього підстригання газону в паливному баку залишилось небагато палива, рекомендуємо дати газонокосарці попрацювати на холостому ходу доки двигун сам не зупиниться.

Перевірка рівня мастила
Перед зтривалим зберіганням необхідно перевірити рівень мастила. Причина: інструмент і двигун завжди має бути в належному робочому стані. Покажчик рівня мастила слугує для контролю, що внутрішні деталі двигуна, що мають бути змащені мастилом для запобігання зношуванню та корозії достатньо змащені. За необхідності слід замінити мастило (самостійно або звернувшись за допомогою до офіційного дилера VIKING). При цьому дотримуйтесь вказівок наведених в інструкції з експлуатації Вашої газонокосарки.

Завантажити брошуру: Догляд за газоном із технікою VIKING Брошура: Догляд за газоном із технікою VIKING

У цій брошурі ми зібрали рекомендації та поради, що допоможуть перетворити Ваш газон на маленьке зелене диво, що покращує якість повсякденного життя.

Завантажити брошуру
(PDF, 6.05 MB)
Брошура: Мульчування. Розумний підхід до косіння. Брошура: Мульчування. Розумний підхід до косіння.

Запрошуємо до світу мульчувальних газонокосарок! На сторінках цієї брошури читайте про переваги косіння з мульчуванням та поради експертів, як це робити максимально зручно та вигідно.

Завантажити брошуру
(PDF, 9.15 MB)