Захисний одяг STIHL

Зручність та безпека

Захисний одяг

STIHL надає великого значення безпеці під час роботи. Тому бензоінструменти STIHL оснащені технічними засобами для забезпечення робочої безпеки. Однак тільки сукупність технічних засобів забезпечення безпеки та індивидуальних засобів захисту допоможуть забезпечити максимальний захист під час роботи з бензоінструментами. На наступних сторінках ми представимо Вам окремі вироби з нашої сьогоднішньої колекції. Більш детальні відомості про індивідуальні засоби захисту Ви можете дізнатись у найближчого дилера.

Захисний робочий одяг STIHL

Захисний робочий одяг

Особливе значення під час виготовлення захисного одягу STIHL приділяється додатковому захисту у ризикованих ситуаціях, високому комфорту та функціональності. 

Захисний шолом, окуляри і навушники STIHL

Захист починається з голови

Захисний шолом, окуляри і навушники допоможуть Вам уникнути травм при роботі з бензоінструментами ...

Взуття і рукавиці

Відскакування каміння, бруду, води або тирси під час роботи мотоінструментом представляє загрозу, перш за все, для рук і ніг.

Захисний одяг може не все!

Жодний захисний одяг не гарантує абсолютного захисту від травм. Його використання не звільняє від обов'язку дотримуватись правил техніки безпеки. Тому неухильно дотримуйтесь правил техніки безпеки, що наведені в інструкції з експлуатації Вашого бензоінструменту.

Випробування захисту від порізів STIHL Випробування захисту від порізів STIHL

Робочий одяг STIHL із захистом від порізів проходить тестування Німецькими та міжнародними органами сертифікації та контролю якості, такими як SMP та KWF.

Переглянути відео
YouTube STIHL – Наш канал на YouTube

Відвідайте наш канал на YouTube

Відео STIHL на Youtube