Урочисте відкриття сучасної навчальної лабораторії

16 вересня 2016 р., НУБіП лісогосподарський факультет

Перша сучасна навчальна лабораторія STIHL та VIKING для студентів НУБіП Збільшити

Студенти та викладачі ННІ лісового і садово-паркового господарства (НУБіП) до свята дня працівника лісу отримали унікальний подарунок від компанії ТОВ Андреас Штіль – сучасну наукову базу для підготовки фахівців лісового та садово-паркового господарства. Важко уявити собі якісну технічну підготовку майбутніх працівників лісової галузі та садово-паркового господарства без сучасної навчально-матеріальної бази.

Як підкреслила генеральний директор Мельник Олександра Іванівна під час своєї урочистої промови: «Ліси – це особливе багатство України. Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство нашої країни. Знаючи, наскільки необхідним буде використання нашого інструмента майбутніми спеціалістами цих галузей, було прийняте рішення щодо облаштування однієї аудиторії найсучаснішими зразками техніки марок STIHL та VIKING». У новій лабораторії студенти зможуть познайомитись з сучасною технікою, закріпити свої теоретичні знання та набути практичних навиків, використовуючи сучасну, професійну техніку.

Це перший і поки що єдиний проект подібного рівня в Україні з підготовки фахівців лісового господарства, який став результатом спільної ініціативи власників компанії STIHL – Ґанса Петера та Ніколаса Штіль, дочірньої компанії STIHL в Україні та керівництва ННІ лісового і садово-паркового господарства (НУБіП). Вибір інституту не був випадковим. Адже цей навчальний заклад було створено на базі найстарішого в Україні лісогосподарського факультету та факультету садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури.

Генеральний директор ТОВ Андреас Штіль, Мельник Олександра Іванівна, та директор інституту Лакида Петро Іванович, розуміючи всю важливість переходу на новий, більш сучасний рівень підготовки студентів, домовились про подальшу співпрацю. Отримання техніки STIHL для благоустрою території та догляду за лісопарковим господарством ННІ стало першим кроком в цьому напрямку. Вже у жовтні згідно з домовленістю інститут отримав бензинову професійну мотокосу STIHL FS 94 C-E та кущоріз FS 310. І це лише початок!