Оновлення навчальної лабораторії НУБіП України

11 вересня 2019 р. відбулось урочисте відкриття

Оновлення навчальної лабораторії НУБіП України

У святковій атмосфері розпиляна соснова колода, як символічний знак відкриття оновленої навчальної лабораторії кафедри лісівництва в НУБіП України. Так нестандартно було презентовано новий навчальний кабінет зі зразками ручного та мотоінструменту для студентів-лісівників у Києві. Поважні гості лісової галузі зі всієї України, співробітники ННІ лісового і садово-паркового господарства, Генеральний директор ТОВ "Андреас Штіль Україна" мали приємну нагоду вкотре зустрітися та презентувати такий корисний подарунок студентам!

Цей проект успішно триває вже четвертий рік та є яскравим прикладом вдалої співпраці між навчальним закладом та бізнесом, яка розпочалась у 2016 році із відкриттям першої невеликої лабораторії НУБіП України зі зразками техніки STIHL. Від так у студентів з'явилась можливість закріплювати свої теоретичні знання, вивчаючі сучасні технології не за картинками, а в сучасній лабораторії, де представлені найновітніші розробки всесвітньовідомого виробника професійної техніки для використання в лісової галузі.

Популярність лабораторії серед викладачів та студентів, а також очевидна користь від практичних тренувань самі продиктували розширення лабораторії зі збільшенням кількості та різноманіття техніки. «Екологічного диверсанта ми в лісову галузь не допускаємо – готуємо якісних фахівців, зокрема і на техніці STIHL, представленій в лабораторії», - підкреслив директор ННІ лісового і садово-паркового господарства, Петро Лакида, на відкритті оновленої лабораторії.

Тепер в лабораторії представлена вся лінійка бензо та електроінструменту, акумуляторної техніки та ручного інструменту німецького виробника STIHL. Тут є зразки техніки, що використовується під час лісозаготівлі та садово-паркових робіт. Тож тепер студенти матимуть ще вищу якість навчального процесу та більш сучасний рівень підготовки. А лісова галузь України щороку матиме нових професіоналів найвищого рівня.

Перейти до Каталогу продукції >>