Розробка акумуляторних батарей

Ви можете покластись на наші акумулятори батареї, тому що ми покладаємо їх розробку на наших інженерів.

Розробка акумуляторних батарей

Перш ніж Ви вперше увімкнете свій акумуляторний пристрій, можете бути певні, що наші інженери багаторазово перевірили його.

Енергія в компактній оправі
У питаннях, пов'язаних з ефективним використанням енергії, наші колеги з відділу розвитку акумуляторної техніки є незамінними спеціалістами. Ми самі конструюємо акумулятори, призначені для використання в акумуляторних пристроях STIHL. Це дозволяє нам ідеально злагоджувати роботу наших електромоторів із потужністю і ємністю акумуляторних батарей STIHL.

Тривалий час роботи – оптимальна продуктивність
Для Вас це означає, що Ваш пристрій STIHL використовує енергію акумулятора у найефективніший спосіб, забезпечуючи максимальну продуктивність так довго як це можливо. STIHL - один з небагатьох виробників, що здійснює власну розробку акумуляторних батарей і безщіткових двигунів. Адже, STIHL твердо вірить, що створення і вдосконалення власних, високопродуктивних компонентів акумуляторної техніки є вирішальним фактором прогресу в цьому сегменті. Ми хочемо, щоб Ви отримували задоволення від потужності, надійності й ефективності закладеної у кожну акумуляторну батарею STIHL і у кожний акумуляторний пристрій STIHL – тепер, і в майбутньому.