Випробування захисту від порізів

Наш захисний одяг подбає про Вашу безпеку.

Випробування захисту від порізів

Високі технології у кожному волокні
Ви, мабуть, користуєтесь високотехнологічними тканинами у повсякденному житті: водовідштовхуючі дощові куртки, що дихають, супроводжують нас протягом багатьох днів у році. Але в нас у фірмі STIHL, коли ми говоримо про високотехнологічні волокна, ми маємо на увазі інший тип тканини - матеріал, який, сподіваємось, Вам ніколи не доведеться випробувати на собі: волокна, що захищають від порізів.

Захист за долі секунди
Захисні волокна мають ряд специфічних характеристик: вони дуже довгі, тонкі й, понад усе, екстремально стійкі до розрізання. Наш одяг із захистом від порізів містить декілька шарів цих волокон. Коли ланцюг мотопили торкається штанів із захистом від порізів, ріжучі зубці ланцюга витягують довгі й міцні волокна, які за лічені мілісекунди обмотують ведучу зірочку, зупиняючи ланцюг. Ми випробовуємо ці функції з нашими новими моделями інструментів та прототипами в реальних умовах. Наша компетенція - це досконале поєднання матеріалознавства, глибокого розуміння будови та роботи інструментів і точне знання потреб користувачів. Спеціальна діаграма у наших каталогах продукції і брошурах показує, які тканини пройшли випробування на захист від порізів за європейським стандартом DIN EN 381-5. STIHL проводить випробування своєї продукції із відомими й загальновизнаними європейськими організаціями і дотримується найвищих стандартів у випробуваннях. Це означає, що купуючи одяг STIHL із захистом від порізів, Ви завжди отримаєте офіційно схвалений і перевірений захист.

Випробування захисту від порізів STIHL Випробування захисту від порізів STIHL

Робочий одяг STIHL із захистом від порізів проходить тестування Німецькими та міжнародними органами сертифікації та контролю якості, такими як SMP та KWF.

Переглянути відео