Дилери STIHL з України відвідали Прагу та підтримали учасників Чемпіонату світу STIHL TIMBERSPORTS 2019

1-2 листопада 2019, м. Прага

Поїздка на Чемпіонат світу STIHL TIMBERSPORTS 2019 до Чеської Республіки

Видовищні та запальні змагання зі спортивної валки лісу STIHL TimbersportS, що цьогоріч вперше за всю історію проходили у Празі (Чехія), зібрали близько 3 000 глядачів із більш ніж 20 країн світу! Серед них була і наша група підтримки офіційних дилерів STIHL зі всієї України.

Нові умови змагань та нові учасники як у командному та і в одиночному змаганні, задали високий темп та шалений адреналін вже з першого дня змагань!

У перший день силами мірялись 20 найсильніших команд зі всього світу, які демонстрували свою вправність в чотирьох з шести дисциплін. Бажаний титул чемпіонів у Празі здобула команда Австралії, яка легко перемогла досвідчених учасників Нової Зеландії, що багато років впевнено тримали першість. Цього разу світового рекорду не було, але команда Австралії впрдовж виконання всіх дисциплін впевнено піднімала планку та просувалась до перемоги. І в решті решт стала лідером та з відривом у декілька секунд - 47,80 проти 49,79 Нової Зеландії - впевнено здобула першість! Тож, команда з Нової Зеландії виборола срібло, а бронзовими чемпіонами стали спортсмени з США.

Вже наступного дня, в суботу, Брейден Мейєр з команди Австралії подолав шлях до світового титулу індивідуального стилю TIMBERSPORTS® 2019, проявивши феноменальну спритність, силу та точність! На останній дисципліні HOT SAW напруга дістала навищого рівню серед усіх уболівальників, коли представник Австралії був за крок до поразки через безрезультатні спроби завезти неприборкувану бензопилу HOT SAW! Затамувавши подих, повна зала вболівальників вигукувала на своїй мові «Давай, не зупиняйся.. ще!» Завдяки великому відриву у балах, отриманих у попередніх дисциплінах, Брейден Мейєр здобув свою перемогу, не поступившись першим місцем іншим спортсменам. «Я просто намагався залишатися максимально спокійним під час останньої дисципліни, і це допомогло, щоб прийти до перемоги. Це нереальне почуття і, справді, дивовижні вихідні», - прокоментував переможець змагань TIMBERSPORTS® 2019 Брейден Мейєр, який перейняв естафету першості від 9-ти кратного чемпіону світу з Нової Зеландії.

Вже наступного року Міжнародні змагання STIHL TIMBERSPORTS 2020 відбудуться у Швеції, 7-8 листопада, які традиційно відвідає нова група офіційних дилерів STIHL.

Українська команда вболівальників у складі 24 дилерів та співробітників STIHL повернулася додому, заряджена позитивними емоціями. Адже крім змагань були й цікаві екскурсії по старовинному місту, й смачні вечері в атмосферних закладах. Кожен залишив собі приємні спогади про Прагу та змагання STIHL TIMBERSPORTS 2019 не тільки у пам'яті, але й на яскравих світлинах, якими ми охоче ділимось із вами.

Видовищні змагання, які зачаровують глядачів.
STIHL TIMBERSPORTS® Series є міжнародною серією змагань з різання і розколювання деревини за допомогою бензопил, сокир та спеціальних високопродуктивних ручних пил. Історія змагань почалася в 1870 році. 21 рік потому відбувся перший чемпіонат світу в Тасманії. Відтоді цей спорт набирає все більшої популярності в світі. Змагання проходять у Північній Америці і Європі. Майже всі вправи: три з сокирою і три з моторними і ручними пилами, базуються на традиційних роботах, виконуваних лісорубами в лісі. Під час чемпіонату світу в Штутгарті, так само як під час національних чемпіонатів, що проводяться по всьому світу з травня по жовтень, відбулися 6 змагань - Springboard, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck, Underhand Chop i Hot Saw. У командному заліку на Чемпіонатах світу і Champions Trophy не проводяться змагання Springboard i Hot Saw. Завдяки трансляції на каналі Eurosport та інших телевізійних каналах за змаганнями наживо стежать мільйони глядачів у всьому світі.