Навчання STIHL Ukraine Road Show 2019

Навчання STIHL Road Show 2019

Завжди у русі!

Краще один раз «поюзати» будь-яку техніку власноруч, ніж сто разів почути – вирішили ми, зібрали всі останні новинки Stihl і відправились у двотижневе RoadShow!
«Навчання на колесах» – практичний та ефективний формат демонстрації, який вже другий рік поспіль проводиться нашими фахівцями для продавців дилерської мережі Stihl в різних містах України. Адже донести у повному обсязі інформацію про товар до споживача може тільки той, хто сам переконаний у його якості. Цікаві локації, майстер-класи та зони для тест-драйву: кожного дня нові випробування та враження!

13 травня 2019 року. Наша команда вирушає містами України, аби дилери, власники магазинів та спеціалісти з сервісного обслуговування були у курсі новинок, мали можливість власноруч спробувати в дії всі садові новинки в асортименті STIHL.

Перша зупинка і перші два дні навчань проходили у Львові на мальовничій локації парк-отелю Древній Град та зібрали близько 65 дилерів. Всі присутні мали можливість протестували всі останні новинки Stihl: першу в світі пилу з інжекторним двигуном MS 500i, новий модельний ряд міні-мийок, газонокосарок та культиваторів STIHL. Найбільшою популярністю користувалась зона навчань з інсталяції робота-косарки Stihl iMOW®, який самостійно та безшумно підстригав газон, викликаючи подив у кожного, хто його бачив. Впродовж двох тижнів ми відвідали 6 міст України, зібрали близько 350 учасників, які охоче ділились з нами і своїми враженнями, і побажаннями на майбутнє.

У Дніпрі до нас завітала знімальна група Телепроекту «Жизненное пространство» та «Наш сад», яка під час зйомок відео-сюжету про навчання із задоволенням влаштувала власний тест-драйв всім новинкам STIHL! Все встигали – і навчати, й інтерв‘ю давати.

Найбільша та заключна група навчань Stihl RoadShow зібралась в офісно-складському центрі STIHL Україна неподалік Києва.

«Інформації багато, і вся дуже корисна. Завдяки таким навчанням ми можемо по-новому подивитись на організацію власних магазинів та сервісних центрів, ознайомитись із новинками, які щойно з'явились в асортименті Stihl, щоб кваліфіковано та аргументовано донести інформацію до кінцевого споживача» - поділився враженнями один з офіційних дилерів у Дніпрі.
STIHL Ukraine RoadShow 2019
STIHL Ukraine RoadShow 2019 - Львів
STIHL Ukraine RoadShow 2019
STIHL Ukraine RoadShow 2019
STIHL Ukraine Road Show 2019 у Києві