STIHL Ukraine Road Show 2018

STIHL Ukraine Road Show 2018

Ми вирушили в тур містами України!

Компанія STIHL піклується про відмінну кваліфікацію офіційних дилерів та високу якість обслуговування наших споживачів.

Саме тому, цьогоріч, ми вирішили влаштувати особливий захід. 17 квітня 2018 року команда фахівців ТОВ «Андреас Штіль» вирушила в тур містами України для проведення серії навчально-практичних занять для офіційних дилерів із назвою «STIHL RoadShow 2018».

Для проведення демонстрацій та практичних навчань з використанням чисельних новинок техніки STIHL і VIKING нам необхідно було взяти з собою понад п'ятдесят моделей інструменту та обладнання. Для цього нам знадобився відповідний транспорт - адже не кожний автомобіль здатний вмістити таку кількість техніки. Великий та комфортний автобус з величезним багажним відділенням відмінно підійшов для цього. Але чогось все ж не вистачало... Тоді ми вирішили додати нашого фірмового оранжевого кольору і прикрасити наш автобус логотипами «STIHL». Тепер все на місці! Ми готові до поїздки!
І ось, ми вирушили в подорож. Вже з перших хвилини поїздки ми відчули позитивні враження. Люди супроводжували поглядом наш автобус, впізнаючи напис «STIHL» - логотип знайомий багатьом українцям, що користуються цією якісною, зручною та надійною технікою.

Наш тур тривав два тижні. Ми відвідали Луцьк, Львів, Чернівці, Вінницю, Київ, Конотоп, Полтаву, Дніпро та Черкаси. Провели 45 годин практичних занять та майстер-класів. Все це – «STIHL RoadShow 2018»!

Пропонуємо Вам переглянути фото нашої подорожі з різних міст, в які ми завітали.

STIHL RoadShow 2018 у Луцьку STIHL Ukraine RoadShow 2018 - Львів STIHL Ukraine RoadShow 2018 в Луцьку STIHL Ukraine RoadShow 2018 в Конотопі STIHL Ukraine Road Show 2018 у Києві