Будьте обережні або як не купити підробку STIHL

Виробники фальсифікату чи, як їх ще називають, промислові пірати вже давно навчились робити такі копії, в яких на перший погляд дуже важко розпізнати підробку. На жаль, у розповсюдженні такої фальшивої та небезпечної продукції приймають активну участь деякі українські інтернет–магазини, маскуючись під справжніх дилерів STIHL.

Ціна на підробки в багатьох випадках лише трохи нижча за ціну оригінальних інструментів. Через це складається враження, що мова йде про справжні вироби STIHL. В оману вводять оригінальні зображення з технікою, фальшиві сертифікати та інші «бонуси», які інтернет-магазини використовують для створення образу офіційності.

Але ми запевняємо Вас – нічого оригінального, окрім відео- та фото матеріалів STIHL, що використовуються незаконно, ці інтернет-магазини не мають.

Найбільша кількість підробок бензопил та інструменту STIHL знаходиться в об'явах на сайтах olx.ua та prom.ua, bigl.

Найпростіший спосіб відрізнити підробку від оригінальної техніки та не дозволити себе ошукати - купувати продукцію STIHL виключно в офіційній дилерській мережі STIHL.

Декілька важливих порад:

Компанія STIHL в Україні, юридична назва ТОВ Андреас Штіль – єдиний ексклюзивний імпортер продукції STIHL в Україні!

На офіційному сайті www.stihl.ua наведений весь модельний ряд продукції STIHL, що постачається в Україну та продається в офіційній дилерській мережі. Все інше - ПІДРОБКИ.

  • Перевіряйте приналежність продавця до офіційної дилерської мережі на сайтах: www.stihl.ua та www.stihl-online.com.ua
  • запитуйте адресу найближчого офіційного магазину за номером безкоштовної інформаційної лінії 0 800 501 930
  • запитуйте через поштову скриньку info@stihl.ua

Головне пам'ятайте:

  • Не існує офіційних інтернет-магазинів. Продукція STIHL продається виключно через офіційну дилерську мережу оффлайн магазинів
  • Офіційні дилери STIHL здійснюють продаж виключно через свої оффлайн магазини
  • Не намагайтесь відрізнити по фото підробку від оригіналу!