1 141,60 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Косильна головка PolyCut 48-2: універсальний ріжучий інструмент для мотокос та кущорізів STIHL

Для зменшення шуму та значного підвищення енергоефективності при косінні густої трави кущорізом, косильна головка PolyCut 48-2 оснащена 2 міцними пластиковими ножами. У порівнянні з косінням за допомогою косильної струни, використання пластикових лез значно зменшує витрату палива. У комплект поставки також входять 6 пластикових ножів для заміни. Опціонально STIHL PolyCut 48-2 можна оснастити струною діаметром 2,4 мм або 2,7 мм. Це особливо зручно для роботи вздовж бордюрів або інших перешкод.

Пластикові леза STIHL можна легко замінити. Заблокувавши вал за допомогою заглушки з комплекту постачання кущоріза, можна відкрутити ріжучу головку та замінити леза на кущорізі. STIHL PolyCut 48-2 у стандартній комплектації оснащений захисною пластиною, яка зменшує знос і збільшує висоту зрізу.

Косильну головку можна використовувати тільки зі спеціальним захисним кожухом для косіння або універсальним захисним кожухом STIHL для косильних головок і металевих інструментів.

Translated with DeepL.com (free version)

Mähkopf PolyCut 48-2

Обслуговування та поради