1 541,89 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Твердосплавний ланцюг STIHL для найскладніших завдань

Ланцюг Rapid Duro 3 (RD3) 3/8" з високою якістю різання ідеально підходить для садівництва, фермерства та догляду за ландшафтом, парками. Завдяки спеціальній конструкції ведучої ланки він працює з низькою віддачею та низьким рівнем вібрації. Це дозволяє точно і безпечно використовувати бензопилу для проріджування дерев, видалення сухостою або подрібнення гілок.

3/8-дюймовий ланцюг із твердосплавним покриттям і товщиною ведучої ланки 1,6 мм є надзвичайно міцним. Навіть при дуже високих навантаженнях або при контакті з сильно забрудненою деревиною ланцюг зберігає свою гостроту в 10 разів довше, ніж звичайні ланцюги.

Ланцюг Rapid Duro 3 (RD3) - це твердосплавний ланцюг, тому його заточують не вручну за допомогою круглого напилка, а за допомогою заточувального пристрою. Наші офіційні дилери із задоволенням виконають це завдання професійно та надійно для вас.

3/8" Rapid Duro 3 (RD3)

Технічні деталі

Крок ланцюга9,32mm/3/8"
Товщина ведучої ланки1,6mm/.063"
Довжина шини40cm/16",45cm/18",50cm/20" 1)
Кількість ведучих ланок60 Tg,66 Tg,72 Tg

Обслуговування та поради