653,95 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Набір з’єднувачів iMOW®: для надійного підключення обмежувального дроту

За допомогою з’єднувача STIHL iMOW® ви можете з’єднати кілька сегментів обмежувального дроту між собою, попередньо визначивши та розмітивши зону скошування за допомогою обмежувального дроту STIHL ARB 151. Залежно від того, наскільки великий ваш газон або чи додана зона скошування, з’єднувальні затискачі допоможуть вам створити зручну для вас зону застосування газонокосарки STIHL iMOW® і встановити стабільні точки з’єднання. За допомогою роз’ємів iMOW® ви також можете швидко відремонтувати обрив дроту, якщо обмежувальний дріт пошкоджено, наприклад, під час роботи в саду. Одна упаковка містить 10 конекторів для проводів. З’єднувачі для проводів уже входять до комплекту STIHL iMOW® Install Kit 1, STIHL Install Kit 2 Plus і STIHL Install Kit 3 Bio.

Обслуговування та поради