243,77 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Сервісний набір Service Kit №6 для бензопил MS 170 (до 2014р.в.), MS 180 (до 2015р.в.): подовження терміну служби завдяки профілактичному та регулярному технічному обслуговуванню

За допомогою Service Kit  набір 6 для бензопил STIHL ви можете самостійно виконувати прості роботи з технічного обслуговування бензопили. Завдяки цьому профілактичному та регулярному стандартному технічному обслуговуванню, наприклад заміні повітряного та паливного фільтрів і свічки запалювання, ви збільшуєте термін служби вашої бензопили. Таким чином ви можете переконатися, що компоненти та деталі машини захищені від бруду та пошкоджень і що двигун вашої бензопили завжди працює надійно та з оптимальною продуктивністю.


У Service Kit набір 6 MS 170 (до 2014р.в.), MS 180 (до 2015р.в.) ви отримаєте такі компоненти для стандартного обслуговування:  • Повітряний фільтр

  • Свічка запалювання

  • Паливний фільтр


Грубі частинки бруду вловлюються на поверхні фільтра, тоді як дрібні частинки бруду затримуються всередині фільтра. Мотор бензопили надійно захищений від проникнення абразивного пилу. Продуктивність залишається незмінною, споживання низьким і ви можете продовжувати легко запускати пилу, як зазвичай.


Щоб підтримувати продуктивність, також рекомендується регулярно замінювати свічку запалювання. Це основа для чистого згоряння в двигуні. Паливний фільтр утримує паливо від сторонніх часток перед тим, як воно потрапить у двигун. Він захищає двигун і забезпечує підвищену довговічність. Для надійної роботи його також потрібно регулярно замінювати.


Для заміни повітряного фільтра та свічки запалювання найкраще використовувати практичний комбінований ключ, який ви отримали разом із бензопилою STIHL. В саму упаковку сервісного набору вбудований картонний гачок. Це дозволяє легко знімати та замінювати паливний фільтр. Вам не потрібні додаткові інструменти.

Service Kit 6

Обслуговування та поради