1 423,93 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні деталі

Коефіцієнт звукопоглинання31 дБ
Клас H35 дБ
Клас М29 дБ
Клас L19 дБ

Обладнання та функція

із навушниками та нейлоновою захисною сіткою

Захист обличчя та слуху STIHL DYNAMIC GPA 30 захищає вас під час екстремальних робіт. Збільшений візір DYNAMIC GPA 30 забезпечує повне поле зору і, таким чином, дуже хороший огляд. М'яка дужка забезпечує високий рівень комфорту при носінні. Вбудовані навушники ефективно захищають від гучного шуму, а захист обличчя закриває від відлітаючої стружки або дрібного каміння. Захист для обличчя та слуху STIHL DYNAMIC GPA 30 має нейлонову сітку (поліамід PA). Під час роботи з бензопилами, кущорізами, повітродувками, обприскувачами та бензорізами необхідно також носити захист для очей (захисні окуляри відповідно до вимог безпеки EN 166). Додаткова інформація: Захист для слуху: SNR 30 (H: 35, M: 28, L: 18) Вимоги безпеки: EN 352, EN 1731 Дотримуйтесь також вказівок з техніки безпеки, наведених в інструкції з експлуатації Вашого інструменту STIHL.

Защита лица і органов слуха, короткая, нейлоновая

Обслуговування та поради