Повідомлення про конфіденційність

У цьому Повідомленні про конфіденційність ми хотіли б повідомити вас про обробку ваших персональних даних. Нижче ви знайдете, серед іншого, інформацію про те, як і чому ми обробляємо ваші персональні дані та які права ви маєте у зв'язку з цим.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У цьому Повідомленні про конфіденційність ми надаємо вам інформацію про обробку ваших персональних даних у зв’язку з відвідуванням та використанням нашого веб-сайту.

Щоб допомогти вам відразу отримати актуальну для вас інформацію, ми розбили це Повідомлення про конфіденційність на окремі розділи:

У цьому Повідомленні про конфіденційність ми надаємо вам інформацію відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 р. («Закон про Захист Персональних Даних»). Ми також дотримуємося вимог іншого національного законодавства про захист даних, яке може застосовуватися до обробки ваших персональних даних.

Повідомляємо, що це Повідомлення про конфіденційність є повідомленням про обробку персональних даних відповідно до статті 12 Закону Про Захист Персональних Даних». Цим Повідомленням про конфіденційність, вас було повідомлено про (і) володільця персональних даних, (іі) склад та зміст персональних даних, які підлягають обробці, (ііі) мету (цілі) обробки персональних даних, (іv) осіб, яким можуть бути передані ваші персональні дані, (v) ваші права щодо обробки персональних даних визначені законом.

ВОЛОДІЛЕЦЬ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1.1 ВОЛОДІЛЕЦЬ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Володілець персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних визначає мету (цілі) та засоби обробки ваших персональних даних і забезпечує дотримання вимог законодавства про захист персональних даних. Якщо два або більше володільця персональних даних спільно визначають мету (цілі) та засоби обробки, ці володільці несуть спільну відповідальність за обробку (так звані спів-володільці).

Володільцем персональних даних, відповідальним за обробку ваших персональних даних у зв’язку з цим веб-сайтом є:

    ТОВ Андреас Штіль
    Поштова адреса: [вул. Антонова, 10, с.Чайки, Бучанський р-н, Київська область, 08135
    Ел. пошта: info@stihl.ua
    Ідентифікаційний код: 32250480

("ми", "нас").

Якщо вам потрібна додаткова інформація, просимо зв’язатися з нами в будь-який час, використовуючи контактні дані, вказані вище.

2 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБРОБКУ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

2.1 ОБРОБКА ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Там, де ми використовуємо термін «персональні дані» в цьому Повідомленні про конфіденційність, ми маємо на увазі будь-яку інформацію, що стосується вас.

Прикладами персональних даних є ваше ім’я, адреса електронної пошти та поштова адреса. Однак ваші персональні дані включають будь-які дані, які пов’язані з вами або стосуються вас. Ми називаємо дані, які не стосуються вас, «неперсональними даними» або «анонімними даними». Правила захисту даних і це Повідомлення про конфіденційність до цих даних не застосовуються.

Ми розуміємо, що обробка ваших персональних даних включає, наприклад, збір, зберігання або видалення ваших даних.

2.2 ОГЛЯД ПІДСТАВ ОБРОБКИ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми обробляємо ваші персональні дані, лише якщо ми можемо обґрунтувати таку обробку на законній підставі або якщо це законно відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних, тобто якщо обробка є юридично дозволеною.

Додаткову інформацію про те, які саме операції з обробки базуються на якій правовій підставі або відповідно до якого законодавства про захист персональних даних дозволяється обробка, викладено нижче в цьому Повідомленні про конфіденційність.

2.3 ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ОТРИМУЄМО ВІД ВАС

Ми обробляємо персональні дані, які ви надаєте нам, які ми збираємо (автоматично) або отримуємо від третіх осіб.

В принципі, ви не зобов’язані надавати нам свої персональні дані. Однак розкриття певних персональних даних може бути необхідним, щоб ми могли пропонувати та надавати вам веб-сайт і всі його функції.

Персональні дані, які ви надаєте нам

Ми обробляємо інформацію, яку ви нам надаєте. Наприклад, ви можете зателефонувати нам або зв’язатися з нами іншим способом і надати нам певну інформацію за допомогою цих засобів. Ми збираємо та обробляємо ці дані, щоб ви могли користуватися нашим веб-сайтом. Якщо ви не надасте нам певну інформацію, це може виключити або погіршити використання або повну функціональність нашого веб-сайту.

Персональні дані, які збираються (автоматично)

Певна інформація збирається та обробляється нами (автоматично), коли ви користуєтеся нашим веб-сайтом. Це включає такі дані, як ваша IP-адреса, спеціальні дані для входу та дані, які обробляються для того, щоб ми могли зробити наш веб-сайт технічно доступним.

Персональні дані, які ми отримуємо від третіх осіб

Іноді ми не отримуємо інформацію безпосередньо від вас. Це може відбуватися, наприклад, якщо інформацію про вас надають нам треті особи. Наприклад, ми працюємо з компаніями, які надають нам послуги, а також надають нам інформацію про вас.

3 ВІДВІДУВАННЯ НАШОГО ВЕБ-САЙТУ

Коли ви відвідуєте наш веб-сайт, браузер, який використовується на вашому пристрої, автоматично надсилає інформацію на сервер нашого веб-сайту й тимчасово зберігає її у файлі журналу.

Якщо ви хочете дізнатися більше про файли кукі, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, натисніть тут.

Категорії персональних даних

Під час відвідування веб-сайту обробляється така інформація:

 • Ваша IP-адреса
 • Дата і час доступу
 • Назва та URL-адреса отриманого файлу
 • Веб-сторінка/програма, з якої було здійснено доступ (URL-адреса посилання)
 • Браузер, який ви використовуєте, та, якщо прийнятно, операційна система пристрою, який ви використовуєте для доступу до нашого веб-сайту, а також назва вашого надавача доступу

Цілі

Ваші персональні дані обробляються для таких цілей:

 • Для забезпечення безперебійного з'єднання
 • Для того, щоб наш веб-сайт був простим у використанні
 • Для аналізу безпеки та стабільності системи

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Обробка ваших персональних даних необхідна для того, щоб ви могли відвідувати веб-сайт і забезпечити продуктивність, довгострокову функціональність і безпеку нашого веб-сайту та систем. Ми маємо законний інтерес у забезпеченні продуктивності, довгострокової функціональності та безпеки нашого веб-сайту та систем. Де застосовно, нашою правовою підставою для обробки ваших персональних даних є ваша згода.

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Для отримання додаткової інформації про період зберігання див. розділ 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

4 КОРИСТУВАННЯ НАШИМ ВЕБ-САЙТОМ І НАШИМИ ПОСЛУГАМИ

4.1 КОНТАКТ І КОМУНІКАЦІЯ

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв’язатися з нами в будь-який час електронною поштою, поштою, телефоном, через контактні форми або будь-яким іншим способом. У разі звернення ми зазвичай відповідаємо за допомогою обраного вами засобу зв’язку.

Категорії персональних даних

Під час комунікації з вами обробляється така інформація:

 • Ваші контактні дані, наприклад номер телефону або адреса електронної пошти
 • Комунікація з вами, включаючи записи телефонних розмов, якщо це можливо
 • Дані, що стосуються вашого запиту або вашої проблеми, наприклад предмет вашого запиту або наше спілкування з вами
 • Дані, необхідні для пояснення вашої проблеми

Цілі

Ваші персональні дані обробляються для таких цілей:

 • Для спілкування з вами, якщо ви зверталися до нас із запитаннями або іншими проблемами
 • Для спілкування з вами щодо інших питань, ніж запити та проблеми, наприклад, для інформаційних цілей або для дотримання юридичних або договірних зобов’язань
 • Якщо ми записуємо телефонні розмови з вами, це робиться з метою забезпечення якості та навчання
 • Для покращення нашої підтримки

Ці цілі надалі іменуються разом як «підтримка».

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Обробка ваших персональних даних у зв’язку з нашою підтримкою необхідна для виконання договору з вами або для вжиття заходів на ваш запит до укладення договору.
 • Ми надаємо вам певні послуги підтримки, що не входять до чинного договору. 
  Ми маємо законний інтерес у тому, щоб допомогти вам у разі виникнення запитань щодо наших пропозицій та послуг, а також у забезпеченні задоволення потреб наших (колишніх і майбутніх) клієнтів.
 • Для деякої обробки ваших персональних даних ми маємо отримати вашу згоду, якщо це необхідно.
  Зокрема, це стосується запису телефонних розмов.

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Для отримання додаткової інформації про період зберігання див. Розділ 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

4.2 ПОСІБНИКИ ЩОДО ПРОДУКТУ

Наш веб-сайт містить довідкові інструменти щодо наших продуктів, наприклад, наш посібник Chain-Bar-Advisor.

Категорії персональних даних

Наступна інформація обробляється у зв’язку з інструментами – посібниками щодо продуктів:

 • Ваша IP адреса
 • Дані, які ви надаєте у зв’язку з нашим інструментом - посібником щодо продукту

Цілі

Ваші персональні дані обробляються для таких цілей:

 • Щоб порекомендувати продукт або порадити, як використовувати наші продукти на основі ваших специфікацій у посібнику щодо продукту

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Обробка ваших персональних даних у зв’язку з нашими інструментами - посібниками щодо продукту необхідна для того, щоб вжити заходів за вашим запитом перед укладенням договору, якщо ви збираєтеся придбати наші продукти.
 • Обробка ваших персональних даних необхідна для надання вам рекомендацій у зв’язку з інструментом - посібником щодо продукту.
  Ми маємо законний інтерес у тому, щоб рекомендувати продукт, який підходить саме вам, або проконсультувати вас щодо використання наших продуктів.
 • Для використання інструменту - посібника щодо продукту потрібно встановити файл кукі. З цією метою ми маємо отримати вашу згоду у Центрі налаштувань конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).
 • Для деякої обробки ваших персональних даних ми маємо отримати вашу згоду, якщо це необхідно.

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

4.3 ІНФОРМАЦІЙНА РОЗСИЛКА

На нашому веб-сайті ми надаємо вам можливість зареєструватися на нашу інформаційну розсилку.

Зверніть увагу, що ми використовуємо так звану процедуру подвійної згоди, щоб переконатися, що ви хочете отримувати наші інформаційні розсилки. Після того, як ви підпишетеся на інформаційну розсилку, ми надішлемо вам посилання для підтвердження на вказану вами електронну адресу. Лише коли ви підтвердите свою адресу електронної пошти та зацікавленість в отриманні нашої інформаційної розсилки, ми включимо вас до нашого списку розсилки.

Персоналізовані інформаційні розсилки

Зверніть увагу, що під час розсилки новин ми проводимо вимірювання ефективності та аналізуємо вашу поведінку при використанні. Для цього аналізу надіслані електронні листи містять так звані веб-маяки або пікселі відстеження. Вони розміщені на наших серверах і повідомляють нам, коли та як ви отримуєте нашу розсилку. Для цілей аналізу ми пов’язуємо вищезазначені дані та веб-маяки з вашою електронною адресою.

Ви можете вимкнути показ зображень за замовчуванням у своїй програмі електронної пошти, щоб обмежити обробку даних за допомогою нашої інформаційної розсилки. У цьому випадку ви не зможете переглядати розсилку в повному обсязі та, можливо, не зможете використовувати всі функції. Якщо зображення відображаються вручну, виконується вищезазначене відстеження.

Для отримання додаткової інформації про те, як ми обробляємо ваші персональні дані в маркетингових цілях і для покращення взаємодії з користувачем, див. розділ 5 «Маркетинг і досвід користувача». Зокрема, звертаємо вашу увагу на інформацію щодо обробки ваших персональних даних у зв’язку з Oracle Eloqua.

Категорії персональних даних

Наступна інформація обробляється у зв’язку з інформаційною розсилкою:

 • Така інформація, як швидкість відкриття, коли ви читаєте наші інформаційні розсилки та які посилання ви натискаєте в інформаційній розсилці.
 • Інформація, яку ми збираємо про вас, коли ви користуєтеся послугами STIHL (наприклад, під час купівлі наших продуктів, реєстрації пристрою або використання різних програм).

Цілі

Ваші персональні дані обробляються для таких цілей:

 • Ми дізнаємося про ваші інтереси з обробки ваших персональних даних, щоб мати можливість надати вам версію нашої інформаційної розсилки, яка відповідає вашим інтересам і містить інформацію про продукти та послуги, які вам потрібні.
 • Правова основа
 • Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій основі:
 • Ваші персональні дані обробляються на основі вашої згоди, наданої під час підписки на нашу інформаційну розсилку.

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Для отримання додаткової інформації про період зберігання див. розділ 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

5 МАРКЕТИНГ І ДОСВІД КОРИСТУВАЧА

5.1 ФАЙЛИ КУКІ ТА ПОДІБНІ ТЕХНОЛОГІЇ

На нашому веб-сайті ми використовуємо технології, які призначені для полегшення використання веб-сайту, а також для того, щоб зробити його більш зручним для користувачів і надати різні функції. Такі технології включають, наприклад, файли кукі, пікселі та скрипти. У цьому розділі надається інформація про ваші персональні дані в цьому контексті.

У нашому Повідомленні про використання файлів кукі (cookie) ми пояснюємо, які файли кукі та подібні технології ми використовуємо на нашому веб-сайті для яких цілей і як ви можете керувати цими файлами кукі.

5.2 НАДАННЯ, РОЗРОБКА ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ НАШОГО ВЕБ-САЙТУ

(A) ВЕБ-АНАЛІЗ GOOGLE ANALYTICS

На нашому сайті ми використовуємо інструмент аналізу Google Analytics. Google Analytics надається компанією Google, 1600 Амфітеатре Парквей, Маунтін В’ю, Каліфорнія 94043 (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043), США («Google» разом з іншими компаніями Google Alphabet Inc. «Google»).

Ми використовуємо Google Analytics із розширенням «anonymize IP». Це означає, що ваша IP-адреса буде скорочена перед надсиланням до Google у Сполучених Штатах, а отже Google не отримає від нас вашу повну IP-адресу.

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Google Analytics обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Унікальний ідентифікатор користувача, призначений браузером
 • Відвідання користувачем сторінок на веб-сайті
 • Підсторінки, до яких заходить користувач
 • Тип браузера, URL, роздільна здатність екрана
 • Відмітка часу

Цілі

Ми використовуємо Google Analytics для аналізу використання вами веб-сайту, отримання звітів про діяльність веб-сторінки та отримання інших послуг Google, пов’язаних із використанням вами нашого веб-сайту та іншим використанням Інтернету.

Це дозволить нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт, його зручність і наші пропозиції, а також адаптувати їх відповідно до ваших потреб та інтересів.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням Google Analytics персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності для Google Analytics Google Ltd. можна ознайомитися за посиланням:

https://policies.google.com/privacy?hl=uk

(B) GOOGLE RECAPTCHA

Ми використовуємо інструмент reCAPTCHA v2 на нашому сайті. reCAPTCHA v2 надається компанією Google Ireland Limited, Гордон Хаус, Барроу Стріт, Дублін 4 (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4), Ірландія («Google Ltd», разом з іншими компаніями Google Alphabet Inc. «Google»).

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Google reCAPTCHA обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Використані плагіни браузера
 • Файли кукі, встановлені Google за останні 6 місяців
 • Кількість клацань і дотиків, які ви зробили на даному екрані
 • Інформація CSS щодо відвіданої сторінки
 • Об’єкти JavaScript
 • Дата
 • Мова браузера

Цілі

Ми використовуємо reCAPTCHA v2, щоб запобігти зловмисним автоматичним записам у веб-формах, тим самим захищаючи технічні системи хосту.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій основі:

 • Обробка ваших персональних даних необхідна для забезпечення функціональності нашого веб-сайту та його захисту.
 • Ми маємо законний інтерес у забезпеченні функціональності нашого веб-сайту та в його захисті.
 • Для використання reCAPTCHA v2 потрібно встановити файл кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у банері файлів кукі. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням reCAPTCHA v2 персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності щодо reCAPTCHA Google Ltd можна ознайомитися за посиланням:

https://policies.google.com/privacy?hl=uk

(C) YOUTUBE

На нашому веб-сайті ми вставляємо відеоконтент через YouTube. YouTube надає компанія Google Ireland Limited, Гордон Хаус, Барроу Стріт, Дублін 4 (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4), Ірландія («Google Ltd», разом з іншими компаніями Google Alphabet Inc. «Google»).

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням YouTube обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Інформація про ваш пристрій
 • Браузер
 • Операційна система
 • Інформація про відеоконтент, який ви переглянули

Цілі

Ми пов’язуємо відеоконтент через YouTube, щоб інформувати вас про наші продукти та пропозиції.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Відеоконтент відображається з іконкою. Google обробляє ваші дані лише тоді, коли ви дали згоду на обробку своїх даних («рішення у два кліки»).
 • Щоб використовувати YouTube, потрібно встановити файл кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у банері файлів кукі. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

 • У зв’язку з використанням YouTube персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності Google щодо обробки персональних даних у зв’язку з YouTube можна ознайомитися за посиланням:

https://policies.google.com/privacy?hl=uk

(D) GOOGLE MAPS

На нашому веб-сайті ми вставляємо карти з Google Maps. Карти Google надаються компанією Google Ireland Limited, Гордон Хаус, Барроу Стріт, Дублін 4 (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4), Ірландія («Google Ltd», разом з іншими компаніями Google Alphabet Inc. «Google»).

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Google Maps обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Інформація про ваш пристрій
 • Браузер
 • Операційна система
 • Ваше розташування

Цілі

Ми вставляємо карти через Google Maps для відображення географічної інформації.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Google обробляє ваші дані лише тоді, коли ви дали згоду на обробку своїх даних («рішення у два кліки»).
 • Для використання Google Maps необхідно встановити файли кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у Центрі налаштувань конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням Google Maps персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності Google щодо обробки персональних даних у зв’язку з Google Maps можна ознайомитися за посиланням:

https://policies.google.com/privacy?hl=uk

5.3 РЕКЛАМА (ВІДСТЕЖЕННЯ)

(A) ORACLE ELOQUA

Ми використовуємо інструмент Oracle Eloqua. Oracle Eloqua надається компанією Oracle Deutschland B.V. & Co. KG, Різштрассе, 25 (Riesstrasse 25), 80992 Мюнхен ("Oracle").

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Oracle Eloqua обробляється така інформація:

 • Інформація про те, чи відкриваєте ви нашу електронну пошту
 • Інформація про те, на які посилання ви натискаєте

Цілі

Ми використовуємо Oracle Eloqua для персоналізації наших електронних листів і визначення того, чи відкриваються наші електронні листи, зокрема наші інформаційні розсилки, а також на які посилання в наших електронних листах ви натискаєте. Ми використовуємо цю інформацію для вдосконалення наших електронних листів, а також пропозицій і послуг, які ми надаємо. Мета полягає в тому, щоб адаптувати наш веб-сайт, послуги та пропозиції, особливо наші електронні листи, відповідно до ваших потреб та інтересів.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Ваші персональні дані обробляються на підставі вашої згоди, наданої нам у банері файлів кукі.
 • Використання Oracle Eloqua вимагає встановлення файлу кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у банері файлів кукі. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням Oracle Eloqua персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності Oracle щодо обробки персональних даних у зв’язку з Oracle Eloqua можна ознайомитися за посиланням:

https://www.oracle.com/ua/legal/privacy/

(B) GOOGLE ADS

На нашому веб-сайті ми встановили інструмент Google Ads. Google Ads надається компанією Google, 1600 Амфітеатре Парквей, Маунтін В’ю, Каліфорнія 94043 (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043), США ("Google").

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Google Ads обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Інформація про ваш пристрій
 • Браузер
 • Операційна система

Цілі

Ми використовуємо Google Ads для проведення пошукових рекламних кампаній, якщо ви відвідували наш веб-сайт раніше. Ці послуги дозволяють нам поєднувати наші оголошення з певними ключовими словами або, наприклад, якщо ви відвідували наш веб-сайт у минулому, рекламувати послуги, які ви переглядали на нашому веб-сайті. Ми можемо відображати рекламу на основі інтересів на інших веб-сайтах у Google Search та Display Network (як «Google Ad» у рамках пошуку Google або на інших веб-сайтах партнерів Google).

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Ваші персональні дані обробляються на підставі вашої згоди, наданої нам у Центрі налаштувань конфіденційності.

Використання Google Ads вимагає встановлення файлу кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у Центрі налаштувань конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням Google Ads персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності Google щодо обробки персональних даних у зв’язку з Google Ads можна ознайомитися за посиланням:

https://policies.google.com/privacy?hl=uk

(C) MICROSOFT ADVERTISING

На нашому веб-сайті ми використовуємо інструмент Microsoft Advertising. Microsoft Advertising надається компанією Microsoft Corporation, Ван Майкрософт Вей, Редмонд, штат Вашингтон 98052-6399 (One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399), США ("Microsoft").

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням Microsoft Advertising обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Інформація про ваш пристрій
 • Браузер
 • Операційна система

Цілі

Ми використовуємо Microsoft Advertising для проведення пошукових рекламних кампаній для вас, якщо ви відвідували наш веб-сайт раніше. Ці послуги дозволяють нам поєднувати наші оголошення з певними ключовими словами або, якщо ви відвідували наш веб-сайт у минулому, рекламувати послуги, які ви переглядали, наприклад, на нашому веб-сайті. Це дозволяє нам показувати рекламу на основі інтересів на інших веб-сайтах у пошуковій мережі Microsoft Search Network.

Правова підстава

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій підставі:

 • Ваші персональні дані обробляються на підставі вашої згоди, наданої нам у Центрі налаштувань конфіденційності.
 • Використання Microsoft Advertising вимагає встановлення файлу кукі. З цією метою ми отримаємо вашу згоду у Центрі налаштувань конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про наші файли кукі див. наше Повідомлення про використання файлів кукі (cookie).

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням Microsoft Advertising персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Політика конфіденційності

З Політикою конфіденційності корпорації Microsoft щодо обробки персональних даних у зв’язку з Microsoft Advertising можна ознайомитися за посиланням:

https://about.ads.microsoft.com/en-us/policies/legal-privacy-and-security

5.4 СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

На нашому веб-сайті ми використовуємо пікселі з соціальних мереж. Пікселі активуються, а ваші дані обробляються соціальними мережами лише після того, як ви дали згоду на обробку персональних даних соціальними мережами в Центрі налаштувань конфіденційності.

Якщо ви зареєстровані як користувач соціальної мережі, пікселі якої ми використовуємо, ваше відвідання нашого веб-сайту може бути пов’язане з вашим обліковим записом користувача в цій соціальній мережі. Ми зазначаємо, що соціальні мережі можуть потім пов’язувати дані, зібрані про вас за допомогою пікселів, які використовуються на нашому веб-сайті, з іншими вашими персональними даними, навіть якщо ви не є користувачем соціальної мережі.

Звертаємо також вашу увагу, що провайдери соціальних мереж також можуть обробляти персональні дані, що обробляються через пікселі, для власних цілей. Крім того, ми можемо нести спільну відповідальність із провайдерами соціальних мереж за певні дії з обробки даних.

У разі спільного контролю ми укладаємо договір з провайдером соціальної мережі про обробку персональних даних під спільним контролем.

Див. Політики конфіденційності соціальних мереж, які будуть вказані нижче.

Категорії персональних даних

У зв’язку з використанням пікселів обробляється така інформація:

 • Ваша IP адреса
 • Інформація про ваш пристрій
 • Браузер
 • Операційна система

Цілі

Ми використовуємо пікселі із соціальних мереж, щоб відображати для вас інформацію та рекламу про наші продукти, пропозиції та послуги у відповідній соціальній мережі. Окрім відображення у відповідній соціальній мережі інформація та реклама про наші продукти, пропозиції та послуги можуть відображатися для вас на інших веб-сайтах, які також пропонують відповідні пікселі.

Використовуючи пікселі, ми отримуємо інформацію про нашу рекламну діяльність, зокрема в соціальних мережах.

Правова основа

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на такій правовій основі:

 • Ваші персональні дані обробляються на підставі вашої згоди, наданої нам у Центрі налаштувань конфіденційності.

Період зберігання

В принципі, ми оброблятимемо ваші персональні дані лише до тих пір, поки це необхідно для досягнення цих цілей. Детальніше про період зберігання див. у розділі 6 цього Повідомлення про конфіденційність.

Транскордонна передача ваших даних

У зв’язку з використанням пікселів персональні дані передаються за межі України. Для отримання додаткової інформації див. розділ 8 цього Повідомлення про конфіденційність.

Використані пікселі та Політики конфіденційності щодо використаних пікселів

Нижче вказано перелік пікселів соціальних мереж, які ми використовуємо, а також інформацію про провайдера соціальної мережі та Політику конфіденційності щодо відповідної соціальної мережі та відповідного пікселя.

(A) ПІКСЕЛЬ TWITTER

Піксель Twitter надається компанією X Corp., 1355 Маркет Стріт, Сьют 900, Сан-Франциско, Каліфорнія 94103 (1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103), США (“X Corp.”).

З Політикою конфіденційності X Corp. щодо обробки персональних даних у зв’язку з пікселями Twitter можна ознайомитися за посиланням:

https://twitter.com/en/privacy

(B) ПІКСЕЛЬ META (FACEBOOK)

Піксель Meta (раніше піксель Facebook) надається компанією Meta Platforms Ireland Limited, 4 Гранд Канал Сквер, Дублін 2 (4 Grand Canal Square, Dublin 2), Ірландія ("Meta").

З Політикою конфіденційності Meta щодо обробки персональних даних у зв’язку з пікселями Meta можна ознайомитися за посиланням:

https://www.facebook.com/about/privacy/

(C) ПІКСЕЛЬ PINTEREST

Піксель Pinterest надається компанією Pinterest Europe Ltd, Палмерстон Хаус, 2 поверх, Феніан Стріт, Дублін 2 (Palmerston House, 2nd Floor, Fenian Street, Dublin 2), Ірландія (“Pinterest”).

З Політикою конфіденційності Pinterest щодо обробки персональних даних у зв’язку з пікселями Pinterest можна ознайомитися за посиланням:

https://policy.pinterest.com/uk/privacy-policy

6 ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ

Ми зберігатимемо ваші дані лише до тих пір, поки це необхідно для надання наших пропозицій, зокрема нашого веб-сайту, або поки у нас є законний інтерес у продовженні зберігання ваших даних. Період зберігання ваших персональних даних залежить, зокрема, від категорії персональних даних, що обробляються, а також мети обробки. Зберігання ваших даних також здійснюється на підставі вашої згоди на їх зберігання.

Нарешті, ми беремо до уваги встановлені законом періоди зберігання, які можуть вимагати від нас зберігати ваші дані протягом певного періоду часу. Таким чином, ваші дані зберігатимуться, якщо це передбачено у законах чи інших положеннях, яким ми підпорядковуємося. Відповідні вимоги також містяться, зокрема, в комерційному та податковому законодавстві або випливають із встановлених законом строків давності.

У разі судового спору ми зберігатимемо персональні дані, необхідні для нашого правового захисту, до остаточного завершення провадження.

Для отримання додаткової інформації щодо періоду зберігання, просимо зв’язатися з нами за контактними даними, які можна знайти в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

7 ОДЕРЖУВАЧІ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

7.1 ОДЕРЖУВАЧІ В МЕЖАХ ГРУПИ STIHL

У деяких випадках ми передаємо ваші персональні дані іншим компаніям Групи STIHL. Обробка даних цими компаніями STIHL здійснюється регулярно від нашого імені. Обробка ваших персональних даних також може здійснюватися під одноосібним контролем компанії STIHL, яка отримує ваші дані, або під спільним контролем цієї компанії з нами.

Якщо ми передаємо ваші персональні дані іншим володільцям персональних даних, це, в принципі, буде зроблено, лише якщо це необхідно для виконання договору з вами, якщо ми або третя сторона маємо в цьому законний інтерес або в разі вашої на це згоди.

Обробка ваших персональних даних іншою компанією STIHL від нашого імені здійснюється на основі договору про обробку даних від імені володільця персональних даних.

У випадку спільного контролю ми укладаємо договір про обробку під спільним контролем. Цей договір встановлює, серед іншого, зобов’язання спів-володільців персональних даних щодо дотримання вимог застосовного законодавства. Ми будемо раді надати вам основні умови цього договору на запит. Для цього просимо зв’язатися з нами, використовуючи контактні дані, які можна знайти в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

Ви можете отримати детальний список осіб у межах Групи STIHL, яким надаються ваші персональні дані (включаючи найменування та адреси), зв’язавшись з нами за контактними даними, які можна знайти в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

7.2 ОДЕРЖУВАЧІ ЗА МЕЖАМИ ГРУПИ STIHL (ТРЕТІ ОСОБИ)

Окрім одержувачів у межах Групи STIHL, ми також передаємо ваші персональні дані третім особам щодо окремих операцій обробки та з урахуванням вимог захисту даних. Ці треті особи включають постачальників послуг, які обробляють ваші персональні дані від нашого імені, та постачальників послуг, які надають для нас послуги, пов’язані з обробкою ваших персональних даних. Обробка ваших персональних даних також може здійснюватися під одноосібним контролем третіх осіб, які отримують ваші дані, або під спільним контролем цих третіх осіб разом із нами.

Якщо ми будемо передавати ваші персональні дані іншим володільцям персональних даних, це, в принципі, буде зроблено, лише якщо це необхідно для виконання договору з вами, якщо ми або третя особа маємо в цьому законний інтерес або якщо ви на це погодилися.

У зв’язку з обробкою ваших персональних даних ми використовуємо такі категорії надавачів послуг:

 • Надавачі ІТ-послуг (провайдери хостингу даних)
 • Підтримка (підтримка клієнтів)
 • Юристи, бухгалтери та податкові консультанти
 • Надавачі програм з маркетингу або програм для покращення взаємодії з користувачем

Якщо ми зобов’язані це робити відповідно до застосовного законодавства, ми також будемо передавати ваші дані органам влади та судам.

Обробка ваших персональних даних третіми особами від нашого імені здійснюється на основі договору про обробку даних від імені володільця персональних даних.

У випадку спільного контролю ми укладаємо договір про обробку даних під спільним контролем. Ми будемо раді надати вам основні умови цього договору на запит. Для цього простимо зв’язатися з нами за контактними даними, які можна знайти в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

Ви можете отримати детальний перелік осіб за межами групи STIHL (третіх осіб), яким надаються ваші персональні дані (включаючи найменування та адреси), зв’язавшись з нами за допомогою контактних даних, які можна знайти в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

8 ТРАНСКОРДОННА ПЕРЕДАЧА ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Незалежно від того, де обробляються ваші персональні дані, нашим найвищим пріоритетом є забезпечення рівня захисту, гарантованого чинним законодавством.

Ми можемо передавати ваші персональні дані одержувачам за межами України. В такому разі, ми дотримуємося вимог Закону про Захист Персональних Даних. Якщо ми працюємо з третіми особами або використовуємо надавачів послуг, які можуть передавати ваші персональні дані в країни за межами України, ми зобов’язуємо цих третіх осіб або надавачів послуг дотримуватися вимог Закону про Захист Персональних Даних.

Ви можете в будь-який час попросити нас надати огляд одержувачів і країн, куди ми передаємо ваші персональні дані, використовуючи контактні дані, вказані в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

9 ВАШІ ПРАВА ТА КОРИСТУВАННЯ НИМИ

Якщо ви бажаєте скористатися своїми правами, викладеними нижче, ви можете неофіційно зв’язатися з нами в будь-який час за допомогою засобів зв’язку, зазначених у цьому Повідомленні про конфіденційність. Ви можете зв’язатися з нами та нашим спеціалістом із захисту даних електронною поштою та іншими засобами зв’язку, використовуючи контактні дані, наведені в розділі 1 цього Повідомлення про конфіденційність.

Відповідно до Закону про Захист Персональних Даних ви маєте право:

 • знати джерела збору, місцезнаходження ваших персональних даних, мету обробки даних, адресу володільця чи розпорядника персональних даних або отримати зазначену інформацію через своїх представників;
 • отримати інформацію щодо умов надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються ваші персональні дані;
 • мати доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту відповідь про те, чи обробляються ваші персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • оскаржити порушення під час обробки персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмена) або до суду;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; відкликати вашу згоду на обробку персональних даних;
 • застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних; та
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має правові наслідки.

10 ЗМІНИ ДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У цьому Повідомленні про конфіденційність ми завжди надаємо вам актуальну, повну та, в принципі, остаточну інформацію про обробку ваших персональних даних у зв’язку з нашим веб-сайтом. Це вимагає від нас регулярного оновлення цього Повідомлення про конфіденційність. Тому радимо вам регулярно переглядати це Повідомлення про конфіденційність.