Мотопили та садова техніка STIHL: вибір №1 серед українських споживачів

Вибір року 2023

Статус №1 за результатами премії Вибір року 2023

Щороку в рамках національної премії «Вибір Року» найкращі торгові марки, на які орієнтуються мільйони споживачів по всій Україні, виборюють Статус №1. За результатами дослідження споживчих уподобань STIHL Україна цього року перемогла у двох номінаціях, отримавши першість у категоріях «Мотопили Року» та «Садова техніка року». Ділимось новиною та дякуємо всім користувачам та поціновувачам техінки STIHL за визнання та довіру.

Едуард Д'яченко, Генеральний директор STIHL Україна

Едуард Д'яченко, Генеральний директор STIHL Україна

«Вибір споживачів – найкраще підтвердження якості продукції STIHL та довіри до бренду»

Перемога компанії STIHL у головному бізнес-конкурсі України має особливе значення і для українського представництва, і для компанії в цілому. Вибір користувачів на користь STIHL найціннішій саме тому, що українці намагаються зараз витрачати ресурси вкрай обережно та раціонально, купуючи тільки найнадійніше та безвідмовне обладнання.

Едуард Д’яченко, генеральний директор ТОВ «Андреас Штіль» зазначив під час інтерв’ю з представниками премії: «Ця перемога показала правильність ухвалених нами рішень у 2022-2023-му роках, підтвердила лідерські позиції компанії на ринку садової техніки, підкреслила нашу надійність як партнера для бізнесу.  Ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед українськими споживачами і ставимо собі за мету й надалі дотримуватися високих стандартів компанії, виконуючи свої зобов’язання як єдиного постачальника продукції STIHL в Україну».

Відзнака «Вибір року» – орієнтир для споживача під час вибору

Вибір українського споживача на користь бренду STIHL обумовлений, в першу чергу, ґрунтовним підходом виробника до виготовлення високоякісного інструменту, який постачається в комплекті з обов’язковою програмою сервісних послуг та можливістю швидкого доступу до оригінальних запчастин.

Мотопили та широкий асортимент садової техніки STIHL знаходять своє використання як на приватних ділянках, так і серед професійних користувачів – в галузях будівництва, лісозаготівлі або сільського господарства. Мотокоси, кущорізи, газонокосарки, повітродувки та багато іншого мотоінструменту STIHL стали незамінними та надійними помічниками для українських господарів та професіоналів.

«Компанія STIHL Україна планує у 2024 році значно розширити асортимент садової техніки та приладдя. Наприклад, ми виводимо на ринок абсолютно нову серію побутових бензопил, пропонуючи українським споживачам сучасний інструмент за вигідною ціною. Не обійдеться і без акумуляторної садової техніки, яка поступово набуває все більшої популярності не тільки в Європі, а й серед українських споживачів, пропонуючи новий рівень робочого комфорту. Плануємо розвивати дилерську мережу, посилюючи нашу присутність навіть в невеликих містечках України для того, щоб покупцю було простіше придбати якісний інструмент, розхідні матеріали до нього та зробити сервісне обслуговування» – поділився планами компанії генеральний директор Едуард Д'яченко.

 

STIHL в Україні – відповідальна соціальна позиція

Гнучка реакція на виклики, стабільна сплата податків, розмір яких у 2023 році сягнув рекордних 195 млн.грн (2022 рік – 131 млн.грн), підтримка необхідною технікою ДСНС, ЗСУ та прикордонних служб дозволили компанії STIHL з гордістю отримати статус кращого бренду України 2023 року в номінаціях «Садова техніка року» та «Мотопили року». Відтак, можна сміливо казати, що відзнака «Вибір року» є свідченням якості продукції та суспільної користі бренду, який обирають українці.

На високу оцінку заслуговує і відповідальна соціальна позиція компанії.  За два роки повномасштабного вторгнення компанія STIHL Україна безкоштовно передала Державній службі України з надзвичайних ситуацій 366 бензорізів та 200 комплектів відповідних запчастин для розбирання завалів. Понад 330 комплектів бензопил від компанії отримали підрозділи Збройних сил та Державної прикордонної служби України.

Додатково для усунення наслідків підриву Каховської ГЕС підрозділам ДСНС України було передано 120 потужних мотопомп. Потрібну техніку вдалось доставити в Україну всього за 7 днів, і це була найшвидша організація допомоги в історії компанії. Загальна вартість допомоги, яку надала компанія державі у вигляді техніки або запчастин, склала близько 17 млн грн.

Вдячні всім користувачам за вибір та довіру до бренду STIHL. Продовжуємо працювати та робимо все від нас залежне для надійного забезпечення українських споживачів технікою, зазвичай потрібною в житті, а інколи – навіть для життя, підтримуючи економіку країни сплаченими податками.

Колектив STIHL Україна