9 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Номінальна напруга36 В
Вага2,9 кг 1)
Рівень акустичного тиску83 дБ (A) 2)
Рівень звукової потужності91 дБ (A) 3)
Рівень вібрації вліво/вправо3,2/3,4 м/с² 2)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторна пила MSA 60 C-В: універсальна та проста у використанні

За допомогою універсальної акумуляторної мотопили STIHL MSA 60 C можна легко та швидко виконувати роботи в саду та на присадибній ділянці. Легка та зручна пила MSA 60 C - ідеальний інструмент для обрізання гілок дерев і кущів, а також для заготівлі дров  та ремісничих робіт, наприклад, для обробки деревини. Безшумна пила є частиною акумуляторної системи STIHL AK і може використовуватися без захисту органів слуху. Завдяки безшумній роботі та відсутності шуму її можна використовувати в місцях із підвищеною чутливістю до шуму, наприклад, у житлових кварталах і навіть у приміщеннях


Ріжуча гарнітура довжиною 30 см гарантує постійно точне різання та чистий зріз. Плавне регулювання частоти обертання дає змогу легко налаштовувати та контролювати потужність.


Додаткову ергономіку в роботі пилою STIHL MSA 60 C забезпечує система швидкого натягування ланцюга STIHL, ручка з покриттям SoftTouch.
Плавний важіль перемикання передач, який має кнопку бічного блокування, дозволяє безпечно та комфортно працювати з мотопилою. За допомогою додаткової гальмівної системи QuickStop Super гальмо ланцюга можна швидко відпустити в будь-якому робочому положенні. Завдяки прозорому масляному баку ви завжди можете зручно стежити за рівнем мастила. Час роботи та заряджання акумулятора STIHL: Ви можете дізнатися, як довго можна працювати з акумуляторною ланцюговою пилкою STIHL MSA 60 C і як довго заряджається акумулятор, що використовується.

Обслуговування та поради