9 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторна пила MSA 60 C-В: універсальна та проста у використанні

За допомогою універсальної акумуляторної мотопили STIHL MSA 60 C можна легко та швидко виконувати роботи в саду та на присадибній ділянці. Легка та зручна пила MSA 60 C - ідеальний інструмент для обрізання гілок дерев і кущів, а також для заготівлі дров  та ремісничих робіт, наприклад, для обробки деревини. Безшумна пила є частиною акумуляторної системи STIHL AK і може використовуватися без захисту органів слуху. Завдяки безшумній роботі та відсутності шуму її можна використовувати в місцях із підвищеною чутливістю до шуму, наприклад, у житлових кварталах і навіть у приміщеннях


Ріжуча гарнітура довжиною 30 см гарантує постійно точне різання та чистий зріз. Плавне регулювання частоти обертання дає змогу легко налаштовувати та контролювати потужність.


Додаткову ергономіку в роботі пилою STIHL MSA 60 C забезпечує система швидкого натягування ланцюга STIHL, ручка з покриттям SoftTouch.
Плавний важіль перемикання передач, який має кнопку бічного блокування, дозволяє безпечно та комфортно працювати з мотопилою. За допомогою додаткової гальмівної системи QuickStop Super гальмо ланцюга можна швидко відпустити в будь-якому робочому положенні. Завдяки прозорому масляному баку ви завжди можете зручно стежити за рівнем мастила. Час роботи та заряджання акумулятора STIHL: Ви можете дізнатися, як довго можна працювати з акумуляторною ланцюговою пилкою STIHL MSA 60 C і як довго заряджається акумулятор, що використовується.

 • Без акумулятора та зарядного пристрою
 • Оснащення

  Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

  Система швидкого натягування ланцюга (B)
  Система швидкого натягування ланцюга (В)
  Ручка із покриттям SoftTouch
  Ручка із покриттям SoftTouch
  Функція плавного регулювання обертів
  Функція плавного регулювання обертів

  Технічні характеристики

  Номінальна напруга36 В
  Вага2,9 кг 1)
  Рівень акустичного тиску83 дБ (A) 2)
  Рівень звукової потужності91 дБ (A) 3)
  Рівень вібрації вліво/вправо3,2/3,4 м/с² 2)

  Обслуговування та поради