7 669,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
НОВИНКА
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини35 см
Робочий об’єм32 см³
Потужність1,5 кВт
Вага4,5 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги3 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Бензопила MS 172: компактна та універсальна

Компактна бензинова пила STIHL MS 172 — універсальна модель нової серії бензопил для заготівлі дров, догляду за присадибною ділянкою, як у приватному господарстві, так і для професіоналів у садівництві, ландшафтному дизайні чи обслуговуючих компаній (ОСББ). Мотопила STIHL MS 172 з легкістю впорається навіть із спилюванням невеликих дерев

Ефективний 2-тактовий двигун забезпечує відмінну продуктивність пиляння при одночасно низькому споживанні пального. Ваша бензопила STIHL MS 172 працює рівномірно та плавно: пружинна антивібраційна AV система STIHL зменшує передачу вібрації на рукоятку, розвантажуючи ваші м’язи та суглоби та забезпечуючи меншу втомлюваність.

Особливо зручно: ви керуєте всіма функціями, такими як запуск, робота і зупинка завдяки одноважільному управлінню однією рукою. Спрощений повторний запуск двигуна забезпечує готовність до роботи та полегшує запуск двигуна після перерви. Комбінований важіль зупинки двигуна завдяки положенню «СТОП» автоматично повертається в робочий режим.

Покращена ергономіка: бокове натягування ланцюга запобігає контакту з ріжучою гарнітурою. Полімерний зубчастий упор, оптимізована форма кришки ланцюгової зірочки, аналогічно пилам професійного класу, покращує ергономіку під час обрізання сучків.


STIHL MS 172 оснащено діагностичним роз'ємом для отримання інформації про час напрацювання інструменту та його діагностики.  • Бензинова пила STIHL MS 172 для заготовки дров, догляду за садом, майстрування з дерева, звалювання невеликих дерев

  • Для нерегулярного використання в приватному господарстві, садівництві, обслуговуючими компанія (ОСББ)

  • Зручне керування завдяки одноважільному управлінню та комбінованому важелю з функцією зупинки

  • Бокове натягування ланцюга, полімерний зубчастий упор

  • Робочий комфорт навіть під час тривалої роботи завдяки пружинній антивібраційній системі STIHL

  • Модуль запалення з діагностичним роз’ємом

Обслуговування та поради