12 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
НОВИНКА
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини40 см
Робочий об’єм39 см³
Потужність1,8 кВт
Вага4,6 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги2,6 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Бензопила MS 212: зручна і потужна

Потужна бензопила STIHL MS 212 — потужна модель нової серії бензопил із запасом потужності, якої з надлишком вистачить для заготівлі дров, догляду за присадибною ділянкою, як у приватному господарстві, так і для професіоналів у садівництві, ландшафтному дизайні чи обслуговуючих компаній (ОСББ). Мотопила STIHL MS 212 з легкістю впорається навіть із спилюванням невеликих дерев.

Ефективний 2-тактовий двигун 2-MIX забезпечує відмінну продуктивність пиляння при одночасно низькому споживанні пального. Бензинова пила STIHL MS 212 працює рівномірно та плавно: пружинна антивібраційна AV система STIHL зменшує передачу вібрації на рукоятку, розвантажуючи ваші м’язи та суглоби та забезпечуючи меншу втомлюваність. Міцний металевий зубчастий упор допомагає робити точний розпил, утримуючи пилку в деревині. Довговічний фільтруючий елемент з флісу забезпечує тривалі інтервали між технічним обслуговуванням. Для роботи в засніжений умовах доступні спеціальні поліамідні фільтри.

Практична деталь: ви керуєте всіма функціями, такими як запуск, робота і зупинка завдяки одноважільному управлінню однією рукою. Спрощений повторний запуск двигуна забезпечує готовність до роботи та полегшує запуск двигуна після перерви. Комбінований важіль зупинки двигуна завдяки положенню «СТОП» автоматично повертається в робочий режим.

Покращена ергономіка: бокове натягування ланцюга запобігає контакту з ріжучою гарнітурою. Оптимізована форма кришки ланцюгової зірочки, аналогічно пилам професійного класу, покращує ергономіку під час обрізання сучків.


STIHL MS 212 оснащено діагностичним роз'ємом для отримання інформації про час напрацювання інструменту та його діагностики.  • Універсальна бензопила STIHL MS 212 для заготовки дров, догляду за садом, майстрування з дерева, звалювання невеликих дерев

  • Для нерегулярного використання в приватному господарстві, садівництві, ландшафтному дизайні, обслуговуючими компанія (ОСББ)

  • Зручне керування завдяки одноважільному управлінню та комбінованому важелю з функцією зупинки

  • Бокове натягування ланцюга, металевий зубчастий упор

  • Робочий комфорт навіть під час тривалої роботи завдяки пружинній антивібраційній системі STIHL

  • байонетні замки кришок мастильного та паливного баків

  • Модуль запалення з діагностичним роз’ємом та обмеженням обертів двигуна на 13.500 об/хв

Обслуговування та поради