13 599,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини40 см
Робочий об’єм40,2 см³
Потужність2 кВт
Вага4,6 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги2,3 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Міцна бензопила STIHL потужністю 2,0 кВт для домашнього господарства

Надійна, практична та витривала, пила «Штіль» МС 230 належить до класу легких, компактних бензопил. Вона призначена для роботи на присадибній ділянці, розрахована на розпилювання колод та стволів дерев діаметром до 30 см і здатна витримувати тривалі навантаження. При встановленні шини довжиною 40 см цією пилою можна завалити дерево з діаметром стовбура до 80 см. Купити бензопилу STIHL («Штіль») оригінал за найкращою ціною на українському ринку, не побоюючись підробки, можна у магазинах офіційної дилерської мережі бренда. Тут ви купуєте не тільки інструмент, а й професійне технічне обслуговування, оскільки всі наші дилери повинні мати сервісний центр та запас оригінальних запчастин і матеріалів.

Опис бензопили STIHL MS 230

Побутова бензопила MS 230 має ергономічну форму та відрізняється оптимальним співвідношенням ваги та потужності. При масі 4,5 кг, вона комплектується бензиновим двигуном. з об'ємом циліндрів 40,2 см3 і потужністю 2,7 к. с. (2,0 кВт). Цей мотор оснащений посиленим колінвалом, що дозволяє йому витримувати високі навантаження. У конструкції цієї моделі можна виділити такі основні елементи:

 • міцний корпус із задньою та трубчастою ручкою, а також захистом для рук у вигляді упору, що розташований перед переднім держаком. У корпусі знаходиться бензиновий двотактний двигун із системою запалювання, стартером та повітряним фільтром, а також паливні баки для масла та бензину;
 • напрямну шину з системою змащування Ematic, пиляльним ланцюгом Oilomatic та масляним насосом з регульованою подачею мастила;
 • інерційне гальмо ланцюга QuickStop, що спрацьовує при сильній віддачі або натисканні на передній упор, який забезпечує захист руки;
 • карбюратор, що підігрівається, – його попереднє нагрівання дозволяє користуватися бензопилою в холодну пору року;
 • антивібраційну систему – вона знижує рівень вібрацій на рукоятках при користуванні інструментом, запобігаючи порушенням кровообігу в руках.

Бензопила STIHL MS 230 має відмінні робочі характеристики – низький рівень шуму та вібрації, високий крутний момент. Зручність користування таким інструментом та простоту обслуговування забезпечують управління за допомогою одного важеля, легкий доступ до повітряного фільтра, система швидкого натягу ланцюга та байонетні замки на кришках баків.

Застосування пили «Штіль» 230

MS 230 – бензопила побутового призначення, яка знаходить широке застосування в домашньому господарстві для виконання різних робіт. Завдяки гарній витривалості, вона може періодично використовуватись у садівництві, комунальному та сільському господарстві. За допомогою пили цієї моделі можна:

 • заготовляти дрова;
 • обрізати гілки дерев;
 • валити дерева для проріджування саду;
 • очищати земельну ділянку від чагарників;
 • виконувати поперечне розпилювання (розкряжування) круглих лісоматеріалів;
 • розпилювати колоди та бруси під час виконання будівельних робіт.

Аби купити оригінальну сертифіковану бензопилу STIHL («Штіль») MS 230 – звертайтесь до нашого офіційного дилера! Вибрати найближчий до вас магазин можна на нашому сайті після натискання кнопки «Знайти дилера».

Бензопила STIHL MS 230

Обслуговування та поради