16 069,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Сучасна та ергономічна бензопила, із двигуном STIHL 2-MIX, потужністю 2,0 кВт

Якщо ви хочете створити запаси дров і для цього вам потрібна відповідна бензопила, бензинова ланцюгова пила STIHL MS 231 - це відмінний вибір. Завдяки компактній конструкції та високій продуктивності ви зможете ефективно працювати у власному саду або в лісі.

Потужний двигун 2,0 кВт (2,7 к.с.) STIHL 2-MIX робить мотопилу STIHL MS 231 особливо придатною для розпилювання колод, спилювання дерев та майстрування з дерева.

Серійно оснащена боковим натягуванням ланцюга для зручного та безпечного регулювання натягу, системою фільтрації повітря з попереднім очищенням для продовження інтервалів між чищеннями, байонетними замками кришок баків для безпечного та зручного заправлення. Двигун 2-МІХ забезпечує менші на 20% витрати палива, та на 70% нижчій рівень викидів шкідливих вихлопних газів у порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такої ж потужності, але без технології 2-MIX.

MS 231 Бензопила STIHL

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

2-MIX
Двигун STIHL 2-MIX
Двигун STIHL 2-MIX
Двигун STIHL 2-MIX
Компенсатор
Компенсатор

Технічні характеристики

Потужність кВт/к.с.2,0/2,7 кВт/к.с.
Довжина шини35 см
Pобочий об'єм циліндра42,6 см³
Тип ланцюга OilomaticPicco Micro 3 (PM3)
Крок ланцюга3/8" P

Обслуговування та поради