27 299,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини40 см
Робочий об’єм59 см³
Потужність3,5 кВт
Вага5,6 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги1,6 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Сучасна, динамічна професійна бензопила потужністю 3,4 кВт

Ланцюгова бензинова мотопила MS 362 всесвітньо відомого німецького бренду STIHL – це високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для роботи з деревиною середньої товщини. Його комплектують шиною довжиною 40 см та фірмовим ланцюгом 36 RSC. Пила STIHL («Штіль») MS 362 має оптимальні характеристики номінальної потужності 4,8 к.с. (3,5 кВт) та ваги 5,6 кг, а також ергономічну конструкцію, та відрізняється зручністю в управлінні. Придбати оригінальний моторизований інструмент цієї моделі справжньої німецької якості в Україні можна в офіційних дилерів виробника. Ми здійснюємо його професійний продаж разом із сервісним обслуговуванням.

Опис бензопили MS 362

Пила ланцюгова моделі MS 362 має міцний корпус із високоякісного пластику та дві ручки – передню, у вигляді П-подібної металевої трубки, та задню, на якій розташовані важелі управління, що забезпечує зручну роботу оператора. До особливостей її конструкції можна віднести наявність:

 • сучасного двотактного двигуна з робочим об'ємом циліндрів 59 см3, який працює з використанням запатентованих технологій:
  • STIHL 2-MIX – ця технологія дозволяє економити до 20% палива завдяки створенню повітряного прошарку в циліндрах між паливно-повітряною сумішшю, що надходить, і залишками продуктів згоряння;
  • чотириканальну технологію, що забезпечує завихрення палива перед займанням. В результаті воно краще згоряє, підвищуючи ККД двигуна та знижуючи викид вихлопних газів до 50%;
 • декомпресійного клапана – через нього частина стисненої суміші під час запуску двигуна випускається з циліндра, значно знижуючи потрібне тягове зусилля на пусковий трос;
 • пускової рукоятки STIHL Elastostart – яка оснащена демпфуючим елементом, що поглинає віддачу від дії компресії в момент запуску двигуна;
 • інноваційної системи повітряної фільтрації з попереднім очищенням повітря.

Фільтр у бензопили MS 362 має в рази більший експлуатаційний ресурс, тож чистити його доводиться набагато рідше, ніж в інструментах зі стандартною фільтрацією повітря.

Крім того, бензопила цієї моделі оснащена антивібраційною системою, автоматичним змащуванням ланцюга з використанням насоса, в якому регулюється подача масла, а також бічним натягом ланцюга та компенсатором на карбюраторі для забезпечення стабільної роботи інструмента навіть при засмічених фільтрах (до 80%).

Застосування

Пилу бензинову STIHL MS 362 застосовують у лісовому, комунальному та сільському господарстві для виконання таких робіт:

 • валки дерев;
 • промислової заготівлі дров;
 • очищення ділянки від чагарників та дерев;
 • обрізання гілок та сучків і розкряжування стволів при заготівлі великих обсягів будівельного лісу;
 • догляду за деревами в садах та парках.

Аби купити оригінальну бензопилу STIHL («Штіль») MS 362 за вигідною ціною з офіційною гарантією виробника – натисніть кнопку «Знайти дилера» на цій сторінці нашого сайту. Перейшовши до мапи, оберіть найближчий до вас дилерський магазин, де вам буде найзручніше здійснити покупку та обслуговувати свій інструмент надалі!

Обслуговування та поради