5 699,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини35 см
Номінальна напруга230 В
Енергоспоживання1,4 кВт
Вага4,1 кг 1)
Рівень акустичного тиску90 дБ (A) 2)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Легка ланцюгова електропила потужністю 1,4 кВт

Електропила MSE 141 C-Q

Електрична ланцюгова пила STIHL MSE 141 C – найбюджетніша з мотопил побутового класу, що працюють від побутової електричної мережі напругою 230 В. Вона важить всього 4,1 кг, а потужності її електродвигуна (1,4 кВт) цілком вистачає для виконання будь-яких робіт, пов'язаних з розпилюванням деревини в домашньому господарстві. Це – базова модель, яка комплектується шиною довжиною 35 см. Придбати оригінальну пилу MSE141C з гарантією виробника та професійним сервісним обслуговуванням за найкращою ціною в Україні можна в офіційних дилерів компанії STIHL.

Опис електропили MSE 141 C-Q

Пила моделі MSE 141 від STIHL має ергономічну конструкцію з двома ручками:

 • трубчастою Г-подібною – вона кріпиться в передній частині корпусу з лівого боку та служить для надійного утримання та спрямування інструменту під час роботи, а також для його перенесення;

 • рукояткою управління з важелем увімкнення-вимкнення та блокуючою кнопкою. До цієї рукоятки підведено шнур живлення довжиною 40 см, а на ньому встановлено фіксатор для кабелю. Він потрібен, щоб запобігти випадковому розмиканню роз'єму та відключенню пили від електромережі, якщо подовжувач під час роботи зачепиться за гілку або іншу перешкоду.

Електропила STIHL MSE 141 С відрізняється високою продуктивністю та низьким рівнем шуму при роботі. До особливостей її конструкції слід віднести наявність:

 • системи STIHL Ematic, що відповідає за змащення пильної гарнітури. Вона забезпечує автоматичну подачу мастила та розподіл його за ланками ланцюга та напрямними шини. Фірмова мастильна система дозволяє заощаджувати до 50% масла, в порівнянні з традиційними методами, що використовуються в пилах інших виробників;

 • прозорого масляного бака об'ємом 200 мл та віконця індикатора рівня ланцюгового мастила в корпусі інструменту, завдяки якому ви завжди вчасно заправлятимете бак;

 • захисту двигуна від перевантаження – при перегріві мотор пили вимикається автоматично;

 • отвору в кришці ланцюгової зірки – доступ через нього до гвинта натягу ланцюга виключає ризик травмування від контакту рук з гострими зубцями;

 • високоефективного ланцюгового гальма QuickStop Super, що миттєво зупиняє ланцюг при сильній віддачі, відпусканні рукоятки керування або передньої ручки.

Застосування

Ланцюгова пила MSE 141 C-Q від компанії STIHL може використовуватися для виконання різних робіт:

 • заготівлі дров для домашнього господарства;

 • обрізання гілок невеликого діаметра для проріджування саду чи дерев на присадибній ділянці;

 • валки маломірних дерев;

 • розкряжування колод;

 • різання пиломатеріалів із деревини середньої щільності для виконання будівельних робіт;

 • формування крони живоплоту та інших елементів ландшафту.

Щоб знайти де купити оригінальну електропилу STIHL MSE 141 C-Q, натисніть кнопку «Знайти дилера»! На мапі,  що з'явилася, виберіть найближчий до вас дилерський магазин. Тут ви можете придбати інструмент та проводити його сервісне обслуговування.

Eлектрична ланцюгова пила STIHL MSE 141 C-Q

Обслуговування та поради