25 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Бензопила MS 382: для лісових і сільськогосподарських робіт

Бензинова ланцюгова пила STIHL MS 382 ідеально підходить для роботи у лісовому господарстві, сільському господарстві та плантаціях. Він простий у керуванні та вражає високою надійністю та простотою обслуговування.

Спеціальна ручка стартера STIHL ElastoStart значно полегшує запуск бензопили. Усіма функціями, такими як холодний запуск, теплий запуск, робота та вимкнення, можна комфортно та безпечно контролювати за допомогою одноважільного керування, так що ваша права рука завжди може залишатися на ручці.

Система STIHL Ematic з масляним насосом із регульованою подачею подає мастило для ланцюга саме туди, де це необхідно, і може зменшити споживання масла до 50%.

Інші особливості та переваги бензопили STIHL MS 382:

 • Компенсатор для скорочення роботи з технічного обслуговування, оскільки потужність двигуна залишається постійною протягом тривалого часу, навіть якщо повітряний фільтр стає сильніше забрудненим
 • ручна декомпресія, так для старту потрібно помітно менше зусилля, оскільки декомпресійний клапан дозволяє частині стисненої суміші вийти
 • Антивібраційна система STIHL для значно меншої вібрації та меншої втоми під час роботи
 • бокове натягування ланцюга для легкого та безпечного повторного натягу ланцюга
 • кришки баків без інструментів для швидкого та легкого відкривання та закривання вручну
 • Боковий натяг ланцюга
 • MS 382

  Оснащення

  Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

  Декомпресійний клапан
  Декомпресійний клапан
  Бокове натягування ланцюга
  Бокове натягування ланцюга
  Антивібраційна система
  Антивібраційна система

  Технічні характеристики

  Довжина шини45 см
  Робочий об’єм72,2 см³
  Потужність3,9 кВт
  Вага6,2 кг 1)
  Співвідношення потужності до ваги1,6 кг/кВт

  Обслуговування та поради