12 499,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини30 см
Номінальна напруга36 В
Вага3,1 кг 1)
Вага системи3,5 кг
Рівень акустичного тиску85 дБ (A) 2)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторна пила MSA 160: легка та збалансована

Неважливо, чи хочете ви заготовити дрова, повалити фруктові дерева або виконати столярні роботи: З акумуляторною пилою STIHL MSA 160 C-B ви ідеально оснащені для роботи в приватному секторі, в садівництві та ландшафтному дизайні або в ремісничому виробництві. Оскільки двигун працює безшумно та без шкідливих викидів, ви можете використовувати цю потужну пилу навіть у місцях з підвищеним рівнем шуму і навіть у приміщеннях. Безпосередня передача потужності на пиляльний ланцюг STIHL 1/4"-PM3 та інтелектуальне регулювання потужності двигуна забезпечують високу продуктивність пиляння навіть товстих гілок і балок. Завдяки невеликій кількості електричних компонентів, пила дуже легка, незважаючи на свою потужність. З вагою 3,1 кг (без акумулятора) навіть тривалі робочі сеанси можна проводити в енергозберігаючому режимі. Інші особливості акумуляторної ланцюгової пили STIHL MSA 160 C-B:

  • За допомогоюшвидкого натягувача ланцюга STIHL ви можете безпечно та легко натягувати ланцюг без інструментів.
  • Завдяки гальмівній системі QuickStop Super ви маєте більше безпеки на роботі.

Усі акумуляторні інструменти системи STIHL AP призначені для професійного застосування та щоденного використання навіть за несприятливих погодних умов. Тому вони мають перевірений захист від бризок води. Ефективність підтверджена вимогливими внутрішніми випробуваннями. Зокрема, випробування на захист від бризок води базується на стандарті IPX4.

Обслуговування та поради