19 499,00 ₴
НОВИНКА
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторна пила для догляду за деревами MSA 220 T


Потужна акумуляторна пила STIHL MSA 220 T вражає доглядом за деревами завдяки своєму потужному електродвигуну. У поєднанні з потужним акумулятором STIHL AP 300 S ви отримуєте особливо високу продуктивність різання. Якщо ви використовуєте пилу з цим акумулятором, STIHL MSA 220 T на даний момент є найпотужнішою акумуляторною пилою в однорукому виконанні. Завдяки електронній операційній системі зі світлодіодним індикатором стану та механічному гальму ланцюга, також зі світлодіодним індикатором стану, керування надзвичайно інтуїтивним. Світлодіоди поєднані в блоці з дисплеєм на 180°, щоб ви завжди отримували інформацію про стан пилки.


Завдяки таким функціям ви можете працювати особливо ефективно з цією акумуляторною ланцюговою пилою MSA 220 T:  • Міцний металевий упор фіксує пилку на деревині, завдяки чому вам особливо легко виконувати точні різи. Крім того, упор можна швидко замінити.

  • Охолоджувальне повітря очищається флісовим фільтром, щоб електроніка та деталі двигуна були захищені в довгостроковій перспективі. Фільтр повітря можна швидко й ефективно очистити.

  • Якщо використовується дуже інтенсивно або батарея розряджена, силова електроніка автоматично зменшує струм і, отже, крутний момент за допомогою зниження номінального значення. Це дозволяє зазвичай завершувати розпил, коли інші пилки вже вимикаються в подібній ситуації.


Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL AP розроблені для професійних користувачів і для щоденного використання навіть за несприятливих погодних умов. Пристрої також мають захист від бризок води з усіх боків, що підтверджено внутрішніми тестами. У STIHL MSA 220 T захист від бризок води, який уже підтверджено внутрішніми випробуваннями, також сертифіковано відповідно до класу захисту IPX4.


Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Складне кріпильне кільце
Складне кріпильне кільце
Bild
Байонетний замок мастильного баку
Флісовий фільтр
Флісовий фільтр

Технічні характеристики

Довжина шини35 см
Номінальна напруга36 В
Вага2,7 кг 1)
Вага системи3,3 кг
Рівень акустичного тиску94 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради