29 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Акумуляторна газонокосарка RMA 443 V в комплекті з акумулятором AK 30 S і зарядним пристроєм AL 101: комфортна робота на невеликих газонах завдяки варіоприводу коліс

Під час роботи вдома у вашому саду акумуляторна газонокосарка STIHL RMA 443 V пропонує садівникам-любителям високу продуктивність і дуже тиху роботу. Це означає, що її можна використовувати навіть у чутливих до шуму місцях, наприклад у житлових районах. Якщо ви хочете відразу почати косити свій сад, але ще не маєте акумулятора від STIHL AK-System, варто обрати акумуляторну газонокосарку STIHL RMA 443 V у комплекті з акумулятором STIHL AK 30 S та STIHL. Стандартний зарядний пристрій AL 101.

Привід коліс Vario полегшує косіння невеликих газонів і схилів. Ви можете індивідуально встановити робочу швидкість від 0 км/год до 4,6 км/год за допомогою важеля керування на кермі. Завдяки ширині зрізу 41 см ви можете ефективно косити невеликі ділянки газону. Оскільки в стандартній комплектації газонокосарка оснащена мультилезом, вбудованою функцією мульчування та бічним викидом, вона підходить як для косіння, так і для мульчування. Ви можете збирати скошену траву безпосередньо або розподіляти її по газону через бічний викид.

Складне та регульоване по висоті комфортне кермо забезпечує зручне та ергономічне керування газонокосаркою. Центральне регулювання висоти косіння дає змогу встановити бажану довжину газону на один із 7 рівнів від 20 мм до 100 мм. Складаний 52-літровий травозбірний контейнер вміщує велику кількість скошеної трави та легко спорожняється.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Komfortlenker
Комфортна одностороння ручка керування
Полімерний корпус
Полімерний корпус
Центральне налаштування висоти скошування
Центральне налаштування висоти скошування

Технічні характеристики

Ширина скошування41 см
Висота скошування20 - 100 мм
Налаштування висоти скошування7-fach (zentral)
Об’єм кошика для трави52 l
Привод2,0 - 4,5 km/h

Обслуговування та поради