26 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Ширина скошування51 см
Висота скошування20 - 100 мм
Налаштування висоти скошування7-fach (zentral)
Об’єм кошика для трави55 l
Привод2,0 - 4,5 km/h

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторна газонокосарка RMA 453 PV: легке та ефективне косіння завдяки колісному приводу Vario

Акумуляторна газонокосарка STIHL RMA 453 PV з варіоприводом коліс і шириною скошування 51 см полегшує косіння газонів середнього розміру та схили для садівників-любителів. Ви можете індивідуально встановити робочу швидкість від 0 км/год до 4,6 км/год за допомогою елемента керування на цифровому HMI. Завдяки послідовному розряду RMA 453 PV також забезпечує автоматичне перемикання на другий акумулятор системи STIHL AP, коли перший розряджається. Це означає, що вам більше не потрібно міняти батареї вручну, і ви також можете дуже ефективно косити великі газони.

Завдяки стандартному обладнанню з кількома ножами, вбудованою функцією мульчування та бічним викидом, ця газонокосарка підходить як для косіння, так і для мульчування. Ви можете збирати живицю безпосередньо або розподіляти її по газону за допомогою бічного викиду. Складне та регульоване по висоті комфортне кермо забезпечує зручне та ергономічне керування газонокосаркою. Центральне регулювання висоти косіння дає змогу встановити бажану довжину газону на один із 7 рівнів від 20 мм до 100 мм. Складний травозбірник об’ємом 55 л вміщує велику кількість скошеної трави та легко спорожняється.

Обслуговування та поради