13 499,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Ширина скошування46 см
Висота скошування20 - 100 мм
Регулювання висоти скошування7 ступеневе (центральне)
Об’єм кошика для трави52 l
Привод--

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Бензинова газонокосарка RM 248: ідеальна для саду

Якщо ви хочете ефективно косити газони середнього розміру, бензинова газонокосарка STIHL RM 248 стане хорошим вибором. Садівники-любителі можуть використовувати RM 248 для ефективного догляду за своїм газоном. Ця зручна модель початкового рівня пропонує хороше співвідношення ціни та продуктивності та вражаючу ширину косіння 46 см для ефективної роботи в садах середнього розміру.

Завдяки функції легкого запуску він швидко готовий до використання та особливо підходить для газонів площею до 1200 м2. комфортне руків'я, що регулюється по висоті, забезпечує комфортне та ергономічне керування. Розташована по центру семирівнева функція регулювання висоти косіння проста у використанні та дозволяє встановити висоту від 20 мм до 100 мм.

Завдяки стандартному обладнанню з кількома ножами, насадкою для мульчування та бічним викидом, ця газонокосарка підходить як для косіння, так і для мульчування. Ви можете збирати скошену траву безпосередньо або розподіляти її по газону за допомогою бічного викиду. Бензинова газонокосарка STIHL RM 248 має травозбірник об'ємом 52 л для збору трави. Індикатор рівня заповнення показує, коли потрібно очистити травозбірник.

Обслуговування та поради