21 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Ширина скошування46 см
Висота скошування20 - 100 мм
Регулювання висоти скошування7-fach (zentral)
Об’єм кошика для трави52 l
Привод3,5 km/h

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Бензинова газонокосарка RM 448 T: особливо універсальна для комфортного косіння газонів середнього розміру з ухилами

Бензинова газонокосарка STIHL RM 448 T підходить для приватних робіт на газонах середнього розміру. Комфортний одношвидкісний привід дозволяє ефективно просуватися, особливо на схилах. Завдяки потужному двигуну догляд за газоном виконується швидко. Завдяки стандартному обладнанню з кількома ножами, вбудованою функцією мульчування та бічним викидом, ця газонокосарка підходить як для косіння, так і для мульчування. Ви можете збирати живицю безпосередньо або розподіляти її по газону за допомогою бічного викиду.

Газонокосарка STIHL RM 448 T від STIHL із шириною зрізу 46 см, плавними колесами та міцним полімерним корпусом особливо підходить для швидкого та ефективного догляду за газонами середнього розміру. Щоб досягти високої точності зрізу, ви можете легко встановити бажану висоту зрізу від 20 мм до 100 мм за допомогою розташованого по центру семирівневого регулювання висоти зрізу. Під час використання 52-літровий контейнер для збору трави допомагає вам, щоб вам не довелося згрібати скошені разом після скошування. Індикатор рівня заповнення покаже вам, коли ящик потрібно спорожнити, а зручний механізм складання полегшує спорожнення. Регульоване по висоті комфортне кермо забезпечує комфортне та ергономічне косіння.

Обслуговування та поради