12 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Ширина скошування37 см
Висота скошування30 - 70 мм
Налаштування висоти скошування5-fach (zentral)
Об’єм кошика для трави40 l
Привод--

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторна газонокосарка RMA 239: для ефективного та легкого косіння газонів малих та середніх розмірів

Для приватного догляду за садом ви як власник саду маєте легку та маневрену акумуляторну газонокосарку STIHL RMA 239 із шириною зрізу косіння 37 см strong> ідеальний інструмент, якщо ви хочете косити свій газон легко та без викидів. Полімерний корпусакумуляторної газонокосарки STIHL RMA 239 легкий і дуже міцний. Лезо, оптимізоване для потоку, дозволяє вам працювати з економією енергії та досягати більшої площі скошування. Використовуючи центральне регулювання висоти скошування, ви можете встановити бажану довжину газону за 5 кроків від 30 мм до 70 мм. Ви можете легко спорожнити збірний травозбірник на 40 л за кілька простих кроків. Транспортування та, перш за все, зберігання також дуже зручні, оскільки складна ручка означає, що косарку можна прибрати для економії місця.

Обслуговування та поради