23 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Робоча ширина79 см
Діаметр фрез31 см
Привод2V + 1R
Місткість бака3,6 l
Тип моторуEHC 600.0

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Міцний культиватор для важких робіт

Завдяки високій продуктивності, STIHL MH 600 особливо рекомендований для обробки щільних ґрунтів і роботі на великих ділянках.

 

 

З потужним бензиновим двигуном, він оброблює землю шириною  до 80 см за один прохід. Форма фрези дозволяє дуже ефективно та потужно перемішати ґрунт, прорізати старі коріння та посадковий матеріал та винести їх на поверхню. Для надійного та практичного використання всі компоненти виготовлені з особливо стійких матеріалів, таких як армована нержавіюча сталь. Пристрій можна легко переміщувати завдяки двом передачам вперед та одній задній передачі.

 

 

 

 

Між різними ділянками роботи культиватор можна переміщувати за допомогою колісної осі або розміщувати в положенні очищення. Завдяки цьому особливо легко чистити або міняти фрези.

 

 

Обслуговування та поради