8 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторна мотокоса FSA 57 SET вкл. з акумулятором AK 10 та зарядним пристроєм AL 101: для тихого та ефективного косіння

Дуже легка і проста у використанні бездротова акумуляторна коса для догляду за галявиною та краями газону в районах чутливих до шуму, поруч з будинком, лікарнями, школами. Оснащена зручною системою налаштування положення рукоятки і довжини штока, що дозволяє відмінно налаштувати мотокосу під зріст користувача без інструменту. М'яка ручка управління з важелем зупинки двигуна. Діаметр кола скошування становить 280 мм. Захисний упор для скошування навколо перешкод, таких як дерева та кущі. Косильна гарнітура AutoCut C 3-2, яку можна змінювати без інструментів. PolyCut 3-2 можна використовувати з ножем. У комплекті з акумулятором AK 10 та зарядним пристроєм AL 101.
FSA 57 Set

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

М'яка ручка управління
М'яка ручка управління з важелем зупинки двигуна

Технічні характеристики

Номінальна напруга36 В
Вага2,6 кг 1)
Рівень акустичного тиску74 дБ (A) 2)
Рівень звукової потужності89 дБ (A) 2)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем4/4 м/с² 3)

Обслуговування та поради