5 499,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторний тример для газону STIHL FSA 30 в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм. Акумулятор STIHL AS 2 і стандартний зарядний пристрій STIHL AL 1 також входять до комплекту постачання разом із компактним FSA 30, який ідеально підходить для скошування молодої трави середньої висоти, догляду за краями газону та для робіт з очищення. Це означає, що ви можете відразу почати працювати над садом. Оскільки FSA 30 особливо тихий, ви також можете використовувати його для роботи в чутливих до шуму зонах.

STIHL FSA 30 стандартно оснащений косильною головкою STIHL PolyCut 3-2 з 2 міцними та рухомими пластиковими ножами PolyCut. Щоб забезпечити швидку заміну леза, до 6 лез PolyCut можна зберігати в блоці зберігання на електроінструменті та замінювати безпосередньо на косильній головці без використання інструментів. Існує також можливість використання FSA 30 із косильною головкою AutoCut C 3-2, яка доступна як аксесуар, і з косильними волосінями діаметром 1,4 мм.

Завдяки ергономічному дизайну, гнучким можливостям регулювання та малій вазі (включно з акумулятором – лише 2,3 кг) FSA 30 забезпечує комфортну роботу без зусиль. Ручка з м’якою рукояткою зручно лежить у руці та забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле керування. Робочий кут косильного блоку також можна легко відрегулювати для ще комфортнішої роботи, і ви можете просто повернути косильний блок на 90°, щоб забезпечити точне різання країв газону. Розкладний розпірний кронштейн полегшує точне та плавне косіння навколо рослин, дерев, кущів та інших об’єктів. Акумуляторна мотокоса FSA 30 має практичну петлю для підвішування, яка економить місце на стіні в гаражі чи сараї для інструментів.

Технічні характеристики

Номінальна напруга10,8 В
Вага2,3 кг 1)
Рівень акустичного тиску76 дБ (A) 2)
Рівень звукової потужності89 дБ (A) 2)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем1,5/1,9 м/с² 3)

Обслуговування та поради